Včera proběhl stream k nadcházejícímu Call of Duty: Modern Warfare, který byl zaměřen na multiplayerovou část a během kterého jsme měli možnost vidět jak funguje cross-play.

CoD:MW bude první hrou v sérii, která umožní hráčům utkat se v multiplayeru bez ohledu na to, na jaké budou hrát platformě. Během včerejšího streamu jsme se dozvěděli, jak vývojáři chtějí vyrovnat síly na bitevním poli a dát konzolistům šanci poměřit se s PC hráči.

Za prvé, ti, kteří používají klávesnici a myš, budou rozděleni do vlastní lobby, do které se musí přihlásit uživatelé používající ovladač. Joe Cecot to nazval „dohazování periferií“ a dodal, že hra vám také nedovolí v průběhu hraní změnit ovladač, či periférii, takže jakmile si jednou vyberete, tak se vaše volba uzamkne. Vývojáři také dělají řadu kroků, aby PC hráči neměli proti konzolistům mnoho technických výhod.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Snažíme se zajistit, aby to bylo spravedlivé, “vysvětlil Cecot, než se ponořil do jednoho interního testu, který přinesl zajímavé výsledky. “Jeden z prvních [turnajů], který jsme udělali, byl v době E3… Skupina těchto opravdu talentovaných PC hráčů vyhrála první turnaj a poté několik konzolových hráčů vyhrálo konzolový turnaj. Pak jsme měli srovnávací zápas, abychom zjistili, kdo bude lepší, a konzoloví hráči je skutečně porazili. Použili strategii, měli trochu aim assist a byli schopni porazit PC hráče.

Pokud jde o rovnováhu mezi platformami, Joe Cecot věří, že do vydání hru maximálně vyladí, lze ale očekávat, že se Infinity Ward bude provádět úpravy i po vydání na základě zpětné vazby od hráčů, kteří si hru zakoupí.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Call of Duty: Modern Ware vychází na PC, PS4 a Xbox One 25. října.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno