Assassin’s Creed Mirage je jedním z největších vydání tohoto roku od Ubisoftu, protože zahrnuje stealth kořeny starších titulů Assassin’s Creed. Stále však ale nebyla odhalena žádná hratelnost nebo dokonce datum vydání. Naštěstí se zdá, že to druhé bylo potvrzeno, s laskavým svolením maloobchodníků v Japonsku.

Jak zjistil @Renka_schedule na Twitteru, Amazon JapanYodabashi a Bic Camera uvedli verzi pro PS5, která má být vydána 12. října. Jak poznamenává Gematsu: „Japonští maloobchodníci obecně nedatují produkt, pokud to není oficiální. Jinými slovy, zástupná data zde nejsou běžnou praxí.“ Zatímco Ubisoft oficiálně nepotvrdil datum vydání, Tom Henderson z Insider Gaming nedávno oznámil interní zpoždění na říjen.

Ubisoft Forward, přehlídka chystaných her francouzského vydavatele, je připravena na 12. června. Říká se, že Assassin’s Creed Mirage zde má odhalit hratelnost, takže může dojít i k oznámení data vydání. Mezitím dnes proběhne ve 22:00 hod. PlayStation Showcase, kde by se mohlo také něco objevit.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno