Kojima nastiňuje počátky vývoje Death Stranding
Domů » Hry » Death Stranding » Kojima nastiňuje počátky vývoje Death Stranding

Kojima nastiňuje počátky vývoje Death Stranding

Hideo Kojima je bezesporu jednou z nejvíce propíraných osob na internetu. Pozornost mu ale očividně nevadí a na svém twitterovém účtu je schopen zveřejnit i desítky tweetů denně. Na této sociální síti nyní i zveřejnil časovou linku událostí, které patří k vývoji Death Stranding, které vychází 8. listopadu pro konzoli PlayStation 4.

Hideova sonda do zákulisí vývoje Death Stranding začala poděkováním studiu Guerilla Games, která stojí za enginem Decima a vzpomínkou na to, že ještě na začátku roku 2016 bylo Death Stranding pouhou myšlenkou v jeho hlavě.

Kojimovi příspěvky hovoří o klíčových momentech jako najímaní zaměstnanců, volba enginu nebo oznámení prvního traileru. V tweetech se píše i o skenování Madse Mikkelsena, Guillerma Del Torra nebo Normana Reeduse, se kterým Kojima spolupracoval na zrušené hororovce P.T. Vyšlo také najevo, že  Del Torro si sice nechal naskenovat svůj obličej, který se ve hře objeví, ale o jeho hlas i pohyb se už postará najatý herec.

Death Stranding vychází 8. listopadu exkluzivně pro PlayStation 4 s českými titulky.

Přečtěte si  Hideo Kojima hovoří o dalších projektech, včetně „velké“ hry

 

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Další doporučené příspěvky
 
Hráči v Death Stranding močí na bunkr Conana O’Briena a nikdo vlastně pořádně neví proč

Hideo Kojima do své poslední hry Death Stranding zakomponoval řadu...