Vzhledem k tomu, že Death Stranding 2: On the Beach má vyjít příští rok a Kojima Productions se chystá zahájit produkci na novém stealth-akčním IP Physint přibližně ve stejnou dobu, Hideo Kojima a jeho studio už toho mají na pr8ci spoustu, i když to není vše.

Připravuje se také OD, hororová hra, která vzniká ve spolupráci s Xbox Game Studios a která, jak bylo odhaleno na prosincovém udílení cen The Game Awards, uvidí spolupráci s Kojimou také uznávaný americký herec a filmař Jordan Peele.

Ale jak přesně se Peele zapojí do projektu? Během epizody svého pořadu HideoTube na YouTube nabídl Kojima v této oblasti více informací.

Seznámili jsme se na mém podcastu a zjistili jsme, že jsme si navzájem vzájemnými fanoušky,” řekl Kojima. “Od té doby jsme se viděli několikrát.” Mluvili jsme o tom, že bychom chtěli spolupracovat, a on se zúčastní OD.

I když Kojima nevysvětlil, jak moc bude Peele zapojen, potvrdil, že nebude hrát postavu ve hře, ale bude se spíše „účastnit kreativně“.

Ne, takhle ne,” odpověděl Kojima na otázku, zda se Peele objeví ve hře samotné. “Bude se podílet kreativně. Budu mít potíže, když řeknu víc.”

Zajímavé je, že Peele není jedinou hvězdou velkého jména, která spolupracuje v podobné funkci s Kojimou na OD. Kojima říká, že na hře také pracují „další členové jako on“. I když ještě nemůže prozradit jejich jména, říká, že jsou interně označováni jako „Avengers“.

Vlastně jim říkáme Avengers, ale máme další členy jako on,” řekl Kojima. “Kdybych oznámil jména, byl byste překvapen.” Máme seznam členů, se kterými jednáme. Všechno ale není vytesané do kamene.

Dodal: „Když tato jména odhalíme, moje jméno bude úplně zapomenuto. Budete v šoku, jako: “Co to sakra?” Kdykoli ukážu tento seznam agentům a manažerům, stěží mohou uvěřit, že je to pravda. Říkají: ‚Jak se vám podařilo shromáždit všechny ty lidi, kteří neposlouchají nikoho jiného?’

Další podrobnosti o tom, co očekávat od OD , budou ještě nějakou dobu skromné, nicméně Kojima potvrzuje, že nové informace o hororovém titulu bude odhalovat „postupně“. Společnost Kojima Productions však přihlásila ochranné známky pro Social Scream System a Social Stealth, což by mohlo naznačovat, že hra bude obsahovat prvky pro více hráčů podobné Death Stranding, který samozřejmě používá takzvaný Social Strand System.

Během epizody HideoTube Kojima také mluvil o tom, proč se rozhodl vrátit k žánru stealth s Physintem, a zároveň odhalil nové podrobnosti o Death Stranding 2jeho prostředí a některé nové herní mechanismy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno