I když specifika nebyla odhalena, bude to „později“ v roce 2022.

Spekulace ohledně sci-fi RPG Starfield nadále pokračují, tentokrát s Jason Schreier z Bloombergu, který včera tweetl informace op tom jak se Bethesda chystá “teasovat” datum vydání na E3 2021. Poznamenává však datum bude až “koncem roku 2022” a že je třeba udržet jejich hype pod kontrolou. To vedlo k odpovědi ze strany Direct-Feed Games, které bylo řečeno, že plán je „oznámit okno„ 2022 “na E3.“

To by však mohlo znamenat okno vydání, které je až v Q3 / Q4 2022. „Zpočátku jsem slyšel první polovinu roku 2022; ale byly mi v posledních dnech zobrazeny a poskytnuty lepší informace, “řekl uživatel. Schreier odpověděl, že to není správné, a plán měl oznámit „konkrétní“ datum na E3 2021.

Nedávno Schreier tweetoval, že plánované datum vydání Starfieldu bylo „mnohem později“, než většina lidí očekávala, a že hra není ani zdaleka hotová. Většina vývojářů Bethesda Game Studios údajně pracovala na Fallout 76 do roku 2019, zatímco menší tým pracoval na Starfieldu. Z logistického hlediska je rozhodně těžké uvěřit, že by hra mohla vyjít ještě v tomto roce. 

 

Přečti si  It Takes Two prodalo 2 miliony kopií

Je to však poprvé, co důvěryhodný zdroj navrhuje vydání až v roce 2022. E3 2021 se bude konat 12. -15. června a Microsoft a Bethesda zde budou mít společnou konferenci. Takže zůstaňte s námi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno