Podle francouzské webové stránky ActuGaming byla zpěvačka Lady Gaga spatřena v ateliérech studia CD Projekt Red , kde se měla zúčastnit motion capture. 

Tato velmi talentovaná zpěvačka skladatelka a herečka z New Yorku, se nedávno stala první osobou, která během jednoho roku získala Oscara, Grammy, BAFTA a Zlatý glóbus.

Také se ví, že Lady Gaga ráda hraje videohry a informuje o tom prostřednictvím svého oficiálního Twitteru. Jednou z jejích oblíbených her je Bayonneta, ale jak se zdá, tak její další velmi oblíbenou hrou by mohl být aktuálně vyvíjený Cyberpunk 2077 a to natolik, že by se ve hře mohla přímo objevit.

Francouzský herní web ActuGaming uvedl, že mají informace od důvěryhodného zdroje o tom, že byla Lady Gaga ve studiu CD Projekt Red, kde měla mít mocap představení, takže by měla být nějakým způsobem zapracována do této velmi očekávané hry.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Samozřejmě se v současné době jedná o spekulaci, protože ani Lady Gaga ani CD Projekt Red nic oficiálně nepotvrdili, ale studio odpovědělo na jeden ze záhadných tweetů Lady Gaga z roku 2012, kde uvedli: “Samozřejmě! Samozřejmě, že budeme!” Není divu, že fanoušci začali přemýšlet o to co se to děje. 

Další možností je, že Gaga nahrála ke hře nějakou speciální píseň, ale proč by to neudělala jen ve svém studiu. Ovšem do futuristicko-syntetického světa Cyberpunku 2077, by Lady Gaga padla jako ulitá.

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One s blíže neurčeným termínem vydání.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno