Co dal 18. týden ve hrách na GAME PRESS? Máme pro Vás stručný přehled toho nejzajímavějšího.

Half Life 3 už asi nikdy, Lara nestihne E3, Darsiders 3 oznámeno, Kratos přijde ještě tento rok a mnoho dalšího.

TVŮRCE HALF LIFE ODEŠEL Z VALVE


Chet Faliszek, spisovatel z Half-Life 2: Episode One, Portalu a Half-Life 2: Episode Two ,po 12ti letech opustil studio Valve. Kam půjde dál neoznámil.

NOVÝ TOMB RAIDER NA LETOŠNÍ E3 NESTIHNE

Eidos Montreal prostřednictvím své komunitní manažerky Meagan Marie oznámilo, že Lara se svým novým dobrodružstvím nebude na letošní E3, ale že nám její dobrodružství studio představí později v tomto roce.

OZNÁMEM TŘETÍ DÍL DARKSIDERS

darksiders 3

 

Informace hovoří o tom, že budete hrát za mága/čarodějnici jménem Fury , která má za úkol obnovit rovnováhu mezi dobrem a zlem. Budete získávat nové schopnosti magie, nové zbraně, nové údery a schopnosti procházení prostředí.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

NOVÉ GOD OF WAR SI ZAGRAJEME JEŠTĚ LETOS

god of war

 

Portugalskému vydavateli unikla informace o datu vydání této PS4 exkluzivity. A jaké že je ono uniklé datum? Hra by měla vyjít 14. října 2017 a to exkluzivně na PS4/PRO

GIGABYTE AERO 15, ULTRATENKÝ HERNÍ NOTEBOOK S GTX 1060

Společnost Gigabyte nám v nedávné době představila ULTRATENKÝ HERNÍ NOTEBOOK S GTX 1060. Notebook má být osazen procesorem Intel i7 a grafickým chipem NVIDIA GTX 1060 s 6GB DDR5 paměť RAM potom obhospodařují DDR4 s kapacitou až 32GB.

ROZŠÍŘENÍ PRO MAFII 3 TENTO MĚSÍC

Expanze pro Mafii 3 s názvem Stones unturned, se bude věnovat příběhu Johna Donovana. V expanzi dorazí do hry také nový ostrov s dešťovým pralesem a přibudou i nové zbraně a služby, jako například sniperská služba. Hlavním tématem tohoto rozšíření je pomsta, ale více nechceme prozradit.

Přečti si  Platinu z Ratchet and Clank: Rift Apart můžete získat během jednoho průchodu hrou

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno