Další týden, další svátek, další informace z herního prostředí, i takový byl devatenáctý týden roku 2018. Pojďme se společně podívat na jeho rekapitulaci v naší tradiční rubrice.

PC verze CoD BO4 jen na Battle.net, EA se podělila o svá čísla, foto mód pro God of War, Crash vyjde dřív, DLC Warmind pro Destiny 2 a mnoho dalšího.

CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 NA PC JEN NA BATTLE.NET

Activision se zřejmě rozhodl šetřit a tak se rozhodl PC verzi své následující akční hry Call of Duty: Black Ops 4 distribuovat výhradně prostřednictvím Battle.net. Společnost tak nebude muset vyplácet provize Steamu a jemu podobným službám.

STUDIO MILESTONE UKÁZALO MOTOGP 18 V POHYBU

Vývojářské studio Milestone včera odhalilo první gameplay video ze závodu nového ročníku MotoGP 18, které bude nově pohánět Unreal Engine 4

EA ODHALILO ČÍSLA A SDĚLILO ŽE BUDE POKRAČOVAT V MIKROTRANSALKCÍCH

Společnost Electronic Arts oznámila kladné finanční výsledky za poslední čtvrtletí fiskálního roku 2018, přičemž značka Battlefield dosáhla 54 miliónů hráčů. Společnost také oznámila, že bude nadále pokračovat v aplikaci mikrotransakcí a loot boxů, které tvoří značné příjmy společnosti.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

MIDDLE-EARTH SHADOW OF WAR DOSTALO POSLEDNÍ PŘÍDAVEK A ODEBRALO MIKROTRANSAKCE

Do hry Middle-earth: Shadow of War se dostává poslední DLC s názvem Desolation of Mordor, které přináší poslední příběhový přídavek. Spolu s DLC do hry přibyla také aktualizace odstraňující mikrotransakce.

KONAMI ODHALILO TERMÍN VYDÁNÍ PES 2019

Další rok přináší další vlnu sportovních a zejména fotbalových her, tentokrát nám Konami oznamuje, že jejich nový ročník PES 2019 vyjde 30 srpna na PC a konzole.

GOD OF WAR SE KONEČNĚ DOČKALO SLIBOVANÉHO FOTO MÓDU

V srpnu roku 2017 vydal výrobce tabletu Gamevice tiskovou zprávu, že zažaloval společnost Zatím nejúspěšnější PlayStation 4 exkluzivita God of War konečně dostává hráči velmi očekávaný foto mód, díky kterému si můžete pořizovat úchvatné záběry ze hry.

PORT CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY VYJDE DŘÍVE

Activision se rozhodl vydat port Port Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dříve, takže si nyní můžete v kalendářích škrtnout datum 10. července a nově si zapsat, že tento skvělý remake vyjde již 29. června.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

DAYS GONE MÁ NABÍDNOUT AŽ 30 HODIN HERNÍ DOBY

Days Gone bylo sice odloženo až na příští rok, ale dle posledních informací se mají majitelé konzolí PlayStation 4 nač těšit. Hra má totiž nabídnou 30 hodin herní doby.

NA E3 UVIDÍME GAMEPLAY Z THE LAST OF US: PART II

Naughty Dog společně se Sony mají na E3 přivést hratelnou verzi The Last of Us: Part II, kterou v rámci tiskové konference Sony mají představit hráčům.

VYŠLO WARMIND DLC PRO DESTINY 2

 

Vyšlo dlouho očekávané DLC Warmind pro akční sci-fi hru Destiny 2. To má hráčům nabídnou spoustu nového obsahu. Ovšem opak je pravdou a DLC je i zadarmo drahé. Více již brzy v naší recenzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno