Dvacátý první týden byl po delší době opět velmi štědrým týdnem, během kterého vyšla řada her, namátkou můžeme jmenovat Detroit: Become Human, State of Decay 2, Dark Souls Remastered, Ancestors Legacy a další. Mimo to jsme se dozvěděli také řadu zajímavých novinek, které si zrekapitulujeme níže.

Zemřel TOTALBISCUIT, představení Battlefieldu V, oznámen termín prvního DLC k Far Cry 5, na Cyberpunk 200 si ještě počkáme a mnoho dalšího.

NA CYBERPUNK 2077 SI JEŠTĚ POČKÁME

I když se v posledních týdnech o hře Cyberpunk 2077 velmi hodně hovoří a hra má být blíže představena na E3, tak si na samotnou hru budeme muset ještě nějaký čas počkat. Spekuluje se až dvou letech.

CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 NEBUDE MÍT TRADIČNÍ SEASON PASS

Treyarch společně s Activisionem mění u Black Ops 4 řadu zažitých věcí a titul tak bude obsahovat řadu novinek. Jednou z nich je i to, že by připravovaný díl neměl mít klasický season pass s multiplayerovými mapami, tak jak tomu bylo dosud. Seson Passu by se měl dočkat pouze zombie režim. Klasický multiplayer by měl dostávat každý měsíc jednu až dvě mapy zcela zdarma.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

THE GOLF CLUB 2019 MÁ NABÍDNOU LICENCOVANOU PGA TOUR

HB Studios oznámili golfový simulátor The Golf Club 2019, který přinese plně licencovanou PGA Tour. To znamená, že hra nabídne FedExCup, šest licencovaných kurzů a další.

DAYS GONE MÁ VYTÁHNOUT Z PS4 MAXIMUM

Studio Sony Bend odložilo svůj zombie titul Days Gone až na začátek roku 2019, aby zajistilo co nejlepší herní zážitek a hru ještě doladilo tak, aby na stávajícím systému PS4 běžela co nejlépe. Vývojáři sdělili že odklad byl nutný, jelikož v některých pasážích hra ždíme z PS4 maximum a při testování došlo ke zjištění, že by hra mohla trpět propady fps, což je nežádoucí. Navíc dle producenta hry bychom se měli co nejdříve dočkat odhalení přesného data vydání.

NA HALO 6 SE INTENZIVNĚ PRACUJE

Komunitní manager Brian Jarrard ze Studia 343 informoval, že studio intenzivně pracuje na Halo 6. S oznámením přišel po vlně kritiky hráčů, kteří příliš neuvítali oznámení klasické arkády Halo. Zdá se tak, že bychom se během konference Microsoftu na E3 mohli dočkat oznámení a traileru.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

BYL PŘEDSTAVEN BATTLEFIELD V

EA společně s DICE oficiálně představili Battlefield V během živého streamu, který se nesl ve velmi poklidném až novinářském duchu. Dozvěděli jsme se, že hra bude zasazena do druhé světové války a nabídne nám její dosud nevídané podání. Také jsme se dozvěděli o řadě změn a inovací, které hra do série přinese. Více v novince.

ZEMŘEL TOTALBICUIT

propagátor PC hraní 60 FPS a vyznavač hesla  PC Master Race TotalBiscuit, o jeho smrti informovala na Twitteru fanoušky jeho manželka. Populární streamer zemřel na následky rakoviny tlustého střeva. John Bain zemřel ve věku pouhých 33 let.

PRVNÍ DLC PRO FAR CRY 5 VYJDE NA ZAČÁTKU ČERVNA

Již 5. června se mohou majitelé season passu k Far Cry 5 těšit na první DLC s názvem Hours of Darkness, které hráče zavede do období Vietnamské války. Hráči budou mít za úkol pomoci Wendell “Red” Redler zachránit jeho spolubojovníky.