Svět her ve zkratce, jaký byl 21. týden na GAME PRESS? Máme pro vás další stručný přehled.

Týden ve znamení Far Cy 5, LawBerakers pro PS4, odložení Red Dead Redemption 2, Nejistota Hitmana pokračuje a mnoho dalšího.

PLATINUM GAMES CHTĚJÍ VALSTNÍ ZNAČKU 

Platinum Games budou po letech pomáhání pracovat na své první vlastní IP, pochlubil se tím producent Atsushi Inaba.

LAWBREAKERS SE DOSTANOU I NA PS4

Tato multi-playerovka se má dostat i na PS4, přičemž její první hratelná verze se objeví na E3, kde si ji návštěvníci budou moct na této konzoli osahat. Cross-play s PC hráči je vyloučen, důvodem je, že by to bylo hloupé.

RED DEAD REDEMPTION ODLOŽENO NA 2018

Vyšla oficiální informace přímo ze studia Rockstar Games, že termín vydání připravovaného Red Dead Redemtion 2 se odkládá minimálně na jaro roku 2018.

HITMAN MOŽNÁ PŘIJDE O PRÁCI

Io Interactive informuje fanoušky o nejisté budoucnosti agenta 47. Na všem má podíl Square Enix, který toto studio prodává jako celek. Ovšem studio již pomalu začalo některé své zaměstnance propouštět, aby snížilo náklady na minimum. Snaží se tím tak minimalizovat náklady na minimum, aby bylo schopno zajistit prozatimní provoz studia

XBOX GAME PASSSPUŠTĚN

Microsoft spouští 1. června službu Xbox Game Pass. Dnes Microsoft přichází s další příjemnou informací zejména pro členy Live Gold. Ti totiž mají přístup do nové služby již dnes. Mohou tak začít využívat 14 denní trial zdarma o něco dříve.

FAR CRY 5 OFICIÁLNĚ PŘEDSTAVENO

Ubisoft odhalil trailer k Far Cry 5 a zároveň oznámil termín vydání, který byl stanoven na 27.únor 2018. Hráči se v pátém díle postaví fanatickému kultu s názvem The Project at Eden’s Gate. Hra má být open world a má ji pohánět Cry Engine od Crytecu. Více v našem článku ZDE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno