Svět her ve zkratce, jaký byl 22. týden na GAME PRESS? Máme pro vás další stručný přehled.

Přečtěte si stručný souhrn toho nejzajímavějšího z minuleho týdne jako například: představeno nové Need For Speed, konec výroby PS3, nové logo Ubisoftu a mnoho dalšího.

KONEC VÝROBY PLAYSTATIONU 3

oficiální japonská stránka PlayStationu informovala o tom, že Sony ukončilo v Japonsku výrobu standardní 500gb verze konzolí PlayStation 3. Životnost a výroba konzole PlayStation 3 tak překonala 10 let životnosti.

HOROR PERCEPTION VYŠEL NA PC

Hororová hra Perception, vyšla s týdenním předstihem na PC, konzolisté se tak dočkají vydání až v tomto týdnu.

INTEL CHYSTÁ COMPUTE KARTY

Společnost Intel pripravuje compute karty s vloženým procesorem, pamětí a Flash nebo SSD, které by mohli být budoucností upgradování. A jejich využití by se dalo najít i v konzolích.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

UBISOFT PŘEDSTAVIL SVÉ NOVÉ LOGO

Ubisoft po letech inovoval své logo, které nám představil. Po dlouhé době se jednalo o informaci, která Ubisoftu předčasně neunikla. Zřejmě o to nebyl až takový zájem.

HUNT: SHOWDOWN OD CRYTECU

Crytec nám na letošní E3 předvede novou FPS střílečku s názvem Hunt: Showdown. Crytek ve hře postaví hráče proti sobě v konkurenčním honu na monstra.

PŘEDSTAVENO NEED FOR SPEED PAYBACK

EA představilo nové Need For Speed s podtitulem Payback. Nový díl vtáhne jezdce do podsvětí města Fortune Valley, kde se budou muset pomstít kartelu známému jako The House ovládajícího kasina města, ale i dalším kriminálníkům a policii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno