Tradiční stručný přehled nejzajímavějších událostí 34. týdne tohoto roku na GAME PRESS, který patří především proběhnuvšímu Gamescomu.

Potvrzeno Age of Empires IV, odhlan příběh Half Life 2: Episode 3, představena sandboxová RPG hra Biomutant, Hideo Kojima slavil 54. narozeniny a mnoho dalšího.

XBOX GAME PASS DORAZÍ TAKÉ NA SLOVENSKO

Microsoft na Gamescomu ohlásil rozšíření Xbox Game Pass služby o 8 nových zemí a Slovensko je mezi nimi

PŘEDSTAVENO SANDBOXOVÉ KUNG-FU RPG BIOMUTANT

Liščí hlavní hrdina musí zachránit svůj svět, jehož Strom života krvácí z kořenů a rozšiřuje mor do dalekého okolí. Více o hře Biomutant se dočtete v naší novince.

POTVRZEN VÝVOJ AGE OF EMPIRES IV

Na Gamescomu došlo k odhalení a potvrzení pokračování úspěšné strategické série Age of Empires, které ponese číslovku 4. To nevytvoří nikdo jiný než studio Relic.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

THE CREW 2 OZNÁMEN TERMÍN VYDÁNÍ

Ubisoft oznámil, že se hráči mohou na hru těšit již 16. března příštího roku a hráči se mohou těšit na zatím tři oznámené herní módy Alpha Grand Prix, Offroad Motocross a Drift.

PŘEDSTAVENOÍ HARD-CORE RPG IMMORTAL: UNCHAINED

Hardcore akční RPG Immortal: Unchained nás zavede do temného sci-fi univerza, kde se budeme bít v roli bojovníka, který byl právě zbavený okovů a ani netuší, kým vlastně je.

OZNÁMEN NACON REVOLUTION PRO CONTROLLER 2

Nacon oficiálně odhalil a představil na právě probíhajícím Gamescomu svůj Pro Controller 2. Ovladač se příliš neliší od první verze, ale nějaká ta vylepšení.

HIDEO KOJIMA OSLAVIL 54. NAROZENINY

Vizionář a geniální tvůrce her, kterého proslavila zejména série Metal Gear Solid a rozchod s Konami oslavil ve svém studiu Kojima Productions 54. narozeniny.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

RAZER OZNÁMIL WOLVERINE ULTIMATE GAMEPAD

Razer jako přední světová značka zařízení a herních doplňků pro hráče oznámil vydání Razer Wolverine Ultimate. Jedná se o zcela nový Ultimátní gamepad pro XBox One a PC.

ASSASSIN´S CREED: ORIGINS MÁ MÍT NEJVĚTŠÍ MAPU Z CELÉ SÉRIE

Mapa tohoto světa Assassin´s Creed: Origins má zahrnovat oblasti od Nilu až po pobřeží středozemního moře. Má se údajně jednat o největší a nejrozlehlejší mapu jakou kdy série nabídla.

MARC LAIDLAW ODHALIL PŘÍBĚH EPISODY 3 Z HALF LIFE 2

Marc Laidlaw, který opustil Valve se na svém webu rozepsal pro fanoušky o příběhu třetí episody z Half Life 2 a věřte, že to nemusela být vůbec špatná hra.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno