49. týden ovládlo slavnostního udílení cen The Game Awards 2017, na kterém byla k vidění řada světových premiér jako například nový dlouhý trailer na Death Stranding, ale tento týden byl více než štědrý i na další informace z herního průmyslu.

The Division dostalo s updateme nový obsah zdarma, bojovníci na ochranu dětí bojují proti hře Detroit: Become Human, Ubisoft oznámil odklad dvou her, unikl termín vydání God of War a mnoho dalšího.

BETA UFC 3 ODHALILA PAY2WIN MIKROTRANSAKCE

EA v minulém týdnu dala hráčům ochutnat betu nového UFC 3, která odhalila, že hra má obsahovat pay2win mikrotransakce. Mimo to také ukazuje to, jak si vývojáři v EA usnadnili u nového dílu práci tím, že kompletně zkopírovali UFC 2 a jen postavám změnili oblečení. což dokazuje i video výše. Z toho vyplývá, že pokud někdo nové UFC3 koupí, tak vyhodí své peníze za starou hru.

ZOWIE BY BENQ PŘEDSTAVILO NOVÉ HERNÍ MONITORY

Na trhu se objevili nové herní eSportové monitory Zowie od BenQ které hráčům nabízejí minimální odezvu v podobě 1ms na Full HD panelech. Navíc disponují funkcí eliminující škodlivé modré světlo na pozadí, čímž se snaží více chránit hráčův zrak. Tyto monitory jsou vylepšeny tak, aby plně vyhovovali i konzolovému hraní.

UBISOFT NA VANOCE ROZDÁVÁ NA PC HRY ZDARMA

Ubisoft podobně jako v předchozích letech začal hráčům nadělovat hry ZDARMA a jako dárek dává hráčům real time strategii World in Conflict a Assassin Creed 4: Black Flag.

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

THE DIVISION OBDRŽELO BEZPLATNÝ UPDATE 1.8

Bezplatný update pro The Division od Ubisoftu přidává do hry nový obsah zdarma, tím je: nová oblast pojmenovaní West Side Pier, která bude hostit dva nové módy a to Skirmish a Resistance.

NA DETROIT: BECOME HUMAN SE SNÁŠÍ KRITIKA BOJOVNÍKŮ PROTI ZNEUŽÍVÁNÍ DĚTÍ

Damian Collinsová, konzervativní poslankyně a předseda výboru pro kulturu, média a sport uvedla v The Daily Mail, že je zcela nesprávné, aby domácí násilí bylo součástí videohry, bez ohledu na to, jaká je motivace přítomnosti ve hrách. Také uvádí, že se tím hráčům zhoršuje schopnost správně vyhodnocovat tyto situace situace v reálném životě.

PS STORE OMYLEM UVEŘEJNILO TERMÍN VYDÁNÍ GOD OF WAR

Zřejmě velké nedopatření stojí za uveřejněním termínu vydání nové akční rubačky God of War od Studia Santa Monica. PlayStation Store totiž na několik okamžiků uveřejnil datum, který následně i z celou položkou z obchodu zmizel. Uvedený termín byl stanoven na 22. března 2018, což by odpovídalo datu vydání prvního dílu této série.

PRAVDĚPODOBNĚ SE DOČKÁME REMASTERU DARK SOULS

Tweet Marcusa Sellarsa informuje o tom, že remaster prvního dílu Dark Souls bude oznámen na velké akci Bandai Namco, která se koná 15. prosince.Jsme tak napnutí jako struna, zda k němu opravdu dojde.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

VALVE NEBUDE PŘIJÍMAT PLATBY V BITCOIN

Společnost Valve uvedla, že již nebude nadále přijímat ve svém digitálním obchodě Steam platby pomocí kryptoměny Bitcoin. Důvodem je nestabilita měny a enormní poplatky spojené s transakcemi.

UBISOFT OZNÁMI ZPOŽDĚNÍ FAR CRY 5 A tHE CREW 2

Francouzský vydavatel her Ubisoft oznámil odklad termínu vydání svých dvou nadcházejících titulů Far Cry 5 a The Crew 2. Přičemž termín vydání Far Cry 5 se odsouvá jen o měsíc na 27. března 2018 The Crew se posune na blíže neupřesněné datum příštího roku.

NOVÝ TOMB RAIDER BUDE ODHALEN A VYDÁN V PŘÍŠTÍM ROCE

Square Enix oznámilo, že nový díl akčního dobrodružství Lary Croft nazvaný Shadow of the Tomb Raider bude ohlášen na jedné z velkých akcí příštího roku, přičemž bychom se měli dozvědět i termín vydání, který nebude od samotného oznámení až tak vzdálen. Předchozí díly Tomb Raidera, vycházeli vždy koncem roku, dá se tedy tušit, že vydavatel bude tomuto termínu období i nadále věrný.

PROBĚHLO SLAVNOSTNÍ UDÍLENÍ CEN THE GAME AWARDS 2017

V noci na pátek proběhlo slavnostní udílení cen The Game Awards 2017, které v mnoha mnoha proměněných nominacích ovládla hra The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Během celého ceremoniálu zazněla také řada narážek na mikrotransakce, lootboxy a nedobrou politiku EA.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno