Leden s únorem si předali herní štafetový kolík a informační závod z herního světa tak bez jediného zaškobrtnutí plynule pokračuje dál. My tak pro vás v našem přehledu vybíráme opět několik nejzajímavějších momentů uplynulého 5. kola.

EA je pátou nejnenáviděnější firmou USA, odklad Red Dead Redemption 2, 3/4 vývojářů si vydává hry samo, vyšlo druhé DLC do Wolfensteina II a mnoho dalších informací.

RAINBOW SIX SIEGE OBOHATÍ LOOT BOXY

Ubisoft se rozhodl obohatit některé své multiplayerové hry o loot boxy a jednou z nich bude také taktická online střílečka Rainbox Six Siege, která ve své třetí sezóně obdrží kosmetické loot boxy.

ZE SQUARE ENIX ODEŠEL TEDDY DIEFENBACH

Tvůrčí režisér Teddy Diefenbach opouští po téměř dvou letech Square Enix Montreal a vrací se zpět na indie scénu. K odchodu Diefenbacha ze Square Enix vedlo zrušení hry, na níž společně se svým týmem delší dobu pracoval. Ani se nedivíme…

MONSTER HUNTER: WORLD JE TRHÁK, KTERÝ LÁME REKORDY

Capcom začíná slavit s Monster Hunter: World nemalý úspěch, jen během prvních třech dní se prodalo v maloobchodech a digitální distribuci přes 5 miliónů kopií. Navíc je Monster: World první hrou na PS4, které se podařilo během prvního týdne prodat v Japonsku více než milión kopií.

VÝZKUM ODHALIL, ŽE JEN TŘETINA HERNÍCH VÝVOJÁŘŮ SPOLUPRACUJE S VYDAVATELSKÝMI SPOLEČNOSTMI

Game Developers Conference zveřejnila zajímavé výsledky průzkumu o stavu herního průmyslu, které přinesly zajímavá zjištění v různých oblastech. Výsledky poukazují na to, že 3/4 herních vývojářů dělá marketing a PR svých her na vlastní pěst a jen pouhá třetina využívá služeb vydavatelských společností.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

VYŠLO DRUHÉ DLC PRO WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS

DLC The Diaries of Agent Silent Death hráči převezmou roli bývalé agentky SOS a vražedkyně Jessice Valiantové (jinak známého jako Agent Silent Death), se kterou budete vraždit nepřátele tiše z krytu temných stínů. To vše za účelem odhalení spiknutí ve filmovém studiu Paragon Pictures.

EA VRÁTÍ DO STAR WARS BATTLEFRONT II MIKROTRANSAKCE

Jak většina hráčů tušila, tak EA přišlo s oznámením, že se do Star Wars Battlefront II navrátí mikrotransakce. Oznámil to finanční ředitel EA Blake Jorgensen. Ten ovšem zatím neoznámil jakou podobu mikrotransakce budou mít ani kdy přesně se do hry vrátí.

NINTENDO SWITCH ONLINE SERVICE SE SPUSTÍ V ZÁŘÍ

Společnost Nintendo oznámila, že její očekávaná online služba pro Switch bude spuštěna v září. V současné době je pro držitele účtu Nintendo online hraní zdarma, ale od září bude po vzoru konkurence zpoplatněno. Program hráčům nabídne také řadu výhod, včetně měsíční nabídky her zdarma.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

SUPER MARIO SE PODÍVÁ NA FILMOVÁ PLÁTNA

Mario se vrací na velkou obrazovku. Takto oznámila společnost Nintendo, animovaný celovečerní film slavného instalatéra. Film je v současné době ve vývoji v rámci spolupráce s Illumination Entertainment, které se proslavilo zejména celovečerními animovanými filmy Já Padouch a Mimoni. Mario by tak měl být v dobrých rukách. Termín filmu zatím oznámen nebyl.

RED DEAD REDEMTION 2 ODLOŽENO NA PODZIM

Rockstar Games oficiálně ohlásilo termín vydání své westernové hry Red Dead Redemption 2, který zároveň informuje o půlročním odkladu. Hra tak vyjde až 26. října 2018. Studio informuje, že potřebuje ještě trochu času k úplnému doladění hry. Možná za odkladem stojí i jaro nabyté řadou očekávaných her. Spolu s oznámením vydalo studio několik obrázků přímo ze hry.

EA SE OPĚT DOKÁZALO DOSTAT NA SEZNAM NEJVÍCE NENÁVIDĚNÝCH FIREM


Společnost Electronic Arts , která získala tu “čest”, že byla jmenována nejhorší společností v Americe více než jednou, se opět dostala na seznam nejvíce nenáviděných společností. Seznam byl sestaven 24/7 Wall St. , který sestavil seznam na základě různých faktorů, včetně hlavních událostí, průzkumů spokojenosti zákazníků, recenzí zaměstnanců a dalších. EA se v seznamu umístilo před kontroverzními společnostmi jako jsou Monsanto, Comcast, Wells Fargo a The Trump Organization.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno