Ubisoft údajně plánuje vydat do konzolových verzí Rainbow Six Siege patch, který přidá podporu pro Xbox One X a PlayStation 4 Pro. 

Přesný termín vydání patche ovšem vydavatel zatím neoznámil a jen sdělil, že je ve vývoji. Ovšem spolu s touto informací Ubisoft také uvedl, že pro svou taktickou střílečku plánuje s příchodem třetí sezóny několik změn. Ty budou zahrnovat takzvané Outbreak balíčky, které budou k dispozici během čtyřtýdenního stejnojmenného eventu. Budou obsahovat exkluzivní kosmetické změny, které najdete pouze v těchto Outbreak balíčcích a nikde jinde. Má jít celkem o 50 předmětů, z nichž každý je možné zakoupit za 300 R6 kreditů. A po vzoru Ghost Recon: Wildlands se nebude jejich drop opakovat a stejně tak budou balíčky zahrnovat univerzální a unikátní skiny na zbraně, helmy, uniformy a podobně.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

 

Vedle Outbreak balíčcích bude možné získat i několik dalších odměn, jejichž kritéria budou uvedeny později. Všichni hráči přihlášení do Outbreak eventu dostanou hned 4 Outbreak balíčky. Pro nové hráče, kteří si zakoupí rozšířenou edici hry během tohoto eventu, je připraveno hned 10 balíčků, které jsou součástí rozšířené edice a neuniknou jim ani 4 v případě přihlášení.

Ubisoft také nejprve oznámil zdražení své hry a to ze 40 na 60 dolarů, ovšem na nátlak kritiky, která se na toto konto okamžitě snesla, vydavatel couvl a cenu vrátil na původní hodnotu.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno