Poslední 52. týden roku 2017 je jak pevně věříme úspěšně za námi. Z pohledu herního průmyslu byl tento týden vcelku poklidný a tak přinesl jen několik málo zajímavých informací, které si nyní tradičně shrneme.

God of War s českými titulky, World of Tanks dostane masivní update, Switch se 64GB cartridgí jen tak nedočká, možné vyzrazení termínu vydání Red Dead Redemption 2 a další informace.

GHOST WARRIOR 3 DOSTANE MULTIPLAYER

Sniper Ghost Warrior 3, který nebyl dvakrát nejúspěšnější se dočká od vývojářů z CI Games multiplayerového obsahu. Ten by se měl do hry přijít již 26. ledna 2018 a hráčům by měl nabídnout hned tři herní módy: Bounty Hunter, Sharpshooter a Team Deathmatch.

CHYSTÁ SE VELKÁ AKTUALIZACE PRO WORLD OF TANKS

EA A DICE PŘESTALI ZCELA KOMUNIKOVAT S HRÁČI OHLEDNĚ STAR WARS BATTLEFRONT II

Vývojářské studio Dice a EA se definitivně přidali k temné straně síly a zatloukají poslední hřebíček do rakve Star Wars Battlefront II tím, že zcela přestali komunikovat s komunitou. Samotné Dice je v tom v tomto případně asi trochu nevině, jelikož ze 100% patří společnosti EA a musí naprosto přesně plnit a respektovat rozhodnutí vydavatele. Navíc veškerá prohlášení, která studio vydává musejí procházet schvalovacím kolečkem a případnou vnitrofiremní cenzurou.

GOD OF WAR BUDE S ČESKÝMI TITULKY

Společnost Sony jistě potěšila české fanoušky série God of War, když přinesla oznámení o tom, že nový díl, který by dle úniků informací má vyjít v březnu, bude obsahovat českou lokalizaci a to v podobě titulků.

NINTENDO ZPOMALILO VÝVOJ 64 GB CATRIDGÍ PRO SWITCH

Podle zprávy Wall Street Journals není Nintendo připraveno vypustit 64 GB Switch cartridge do roku 2019. V současnosti mají Switch cartridge kapacitu maximální velikost 32GB, přičemž 8 GB a 16 GB verze jsou běžněji používány. Vývojáři i hráči si tak budou muset zřejmě na větší catridge, které budou obsahovat většinu dat, ještě nějakou chvíli počkat.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

SONY VYPNE V BŘEZNU SERVERY PRO GRAN TURISMO 6

Sony Interactive Entertainment oznámila, že 28. března 2018 dojde k vypnutí serverů pro PS3 závodní hru Gran Turismo 6 které je na trhu od prosince 2013.

DÁNSKÝ PRODEJCE MOŽNÁ ODHALIL TERMÍN VYDÁNÍ RED DEAD REDEMTION 2

Dánský prodejce s názvem Coolshop stručně uvedl datum vydání příští hry od Rockstar Games a to Red Dead Redemption 2. Tomuto obchodu již v minulosti unikl termín vydání GTA V a nyní by dle tohoto prodejce mělo chystané Red Dead Redemption 2 vyjít 8. června 2018, což by znamenalo drobné zpoždění oproti jaru, na které odkazuje oficiální trailer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno