Pokud jste nikdy neslyšeli o deskové hře Dungeon Fighter, tak budete mít opět možnost se ponořit do jejích tajů a… kostek? Jedná se totiž o nejlepší párty obratnostní dobrodružnou vtipnou deskovou hru! OK, nejspíš je teda jediná svého druhu, tak asi proto.

Stará verze této deskovky je totiž dnes již k nesehnání a tak se po 10 letech rozhodlo studio Horrible Guild tento skvost navrátit v novém kabátku. Jedná se o hru pro 1 – 6 hráčů kde budete vrženi do podzemí, kde je vaším cílem získat dračí poklad! Aby toho ovšem nebylo málo, tak toho budete moci docílit za pomocí kostek! A ty kostky budete házet! Pod nohou! S odražením o skleničku! A zatím co kostka poletí, budete muset kokrhat! Cože? Ano, tímto způsobem je pojata tato desková hra, kde se budete muset určitými způsoby trefovat kostkou do terče na stole a to podle vašeho vybavení či kvůli určitému prokletí monstra. Bude tak z velké části na Vás, jak moc budete obratní při těchto hodech a věřte mi… hrát tento počin v taverně plné lidí je vždycky větší zábava.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Velkou nevýhodou je to, že teprve 8. září jde hra na Kickstarter, tak můžeme jenom doufat, že se hra dostane na světový trh alespoň příští rok. V každém případě Vám tuto párty (atd.)  hru mohu doporučit a pokud chcete někoho podpořit na Kickstarteru a nevíte koho, tak věřím, že toto je ta správná volba.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno