Marvel's Avengers – Nové informace a video ke hře
Domů » Hry » Novinky » Marvel’s Avengers – Nové informace a video ke hře

Marvel’s Avengers – Nové informace a video ke hře

1.11.2019
Publikoval:

Square Enix představuje nové video, které hráče blíže seznámí se hrou Marvel’s Avengers. Prostřednictvím traileru Game Overview se hráči dozví více o příběhu, hratelnosti, různorodosti misí, možnostech přizpůsobení postavy a mnohem vice.

Hra Marvel’s Avengers díky kombinaci dvou typů misí Hero a Warzone nabídne skutečně bohatý zážitek. Hero Missions jsou mise pro jednoho hráče a jsou součástí Kampaně. Tyto mise jsou navrženy pro předvedení unikátních schopností každého z hrdinů. Warzone Missions lze hrát samostatně nebo ve skupině až 4 hráčů za jakéhokoliv hrdinu z dostupného rosteru. Každá mise se dynamicky mění v závislosti na velikosti týmu a úrovně hráče.

Přečtěte si  Netflix potvrdil druhou sezónu seriálového Zaklínače, včetně informací o startu a obsazení

Hráči budou mít také možnost přizpůsobit si hrdiny dle vlastních představ. Herní styl každého superhrdiny, který je závislý na jeho unikátním souboru vlastností, lze přizpůsobit pomocí nejrůznějšího vybavení a nově nabitých schopností. Každý z hrdinů má dynamický combo systém, charakteristické pohyby a unikátní vnitřní sílu. Hráči budou mít rovněž možnost přizpůsobit si ikonické hrdiny za pomocí klasických, oblíbených i zcela nových outfitů inspirovaných více než 80letou historií franšízy Marvel.

Hra Marvel’s Avengers navíc nabídne dodatečný herní obsah i po vydání hry, který prostřednictvím nových superhrdinů zajistí pokračování herního příběhu po několik dalších let, a to bez dalších poplatků.

Přečtěte si  Filmový Sonic ukazuje svou přepracovanou podobu v novém traileru

Marvel’s Avengers bude v prodeji od 15. 5. 2020 na PC, PlayStation 4 Xbox One s českými titulky! 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů