V úterý odstartovalo v Call of Duty: Warzone Season 5, které přineslo na mapu Verdansku řadu změn, které se téměř okamžitě stali terčem kritiky, zejména potom Juggernaut.

Season 5 v Call of Duty: Warzone konečně otevřel brány dříve uzavřeného stadionu a po mapě Verdansku se nově projíždí obrněný vlak, ale trnem v oku se u fanoušků stal Juggernaut. Až dosud byla tato mocná položka vyhrazena pouze pro speciální události Warzone nebo speciálně navržené režimy, jako je Juggernaut Royale.

Co dělá Juggernaut? 

Pokud vyzvednete pickup Juggernaut, získáte zvláště silně pancéřovaný oblek a minigun, díky tomu je dotyčného téměř nemožné porazit. Ale to není vše:

  • Energie se nabíjí při každém výstřelu
  • Střelivo pro mini-zbraň je neomezené

To se ovšem s novou malou aktualizací změní.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Nyní se ti, kteří hrají sólo, už nemusejí starat o Juggernaut, protože Infinity Ward zcela odstranil bednu z playlistu BR Buy Back Solo. V ostatních režimech se sice tento speciální drop stále nachází, ale jejich míra spawnování se rapidně snížila.

Pokud jde o BR Buy Back Solo, společnost Infinity Ward také z režimu odstranila Most Wanted kontrakt. Není zcela jasné, proč se Infinity Ward rozhodli odstranit tento kontrakt, ale je velmi pravděpodobné, že díky tomu hráči v režimu Solo získávali velmi rychle větší množství peněz.

Navíc se očekává, že se v Call of Duty: Warzone brzy odehraje představení nadcházejícího Call of Duty 2020.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Call of Duty: Warzone je nyní na PC, PS4 a Xbox One

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno