Hra disponuje naprosto špičkovou technickou stránkou, kterou zužitkuje nová Xbox One X konzole, proto také hra byla prezentována během konference Microsoftu.

Krom technického zpracování hra také určitě zaujme atmosférou a přinese nové věci.

Metro Exodus , jak již název naznačuje, zavede hráče mimo tunely moskevského metra. Artyom z nich spolu s dalšími dokonce bude muset odejít, což nám naznačila i včerejší ukázka.

V ní jsme mohli vidět, jak hlavní postava prochází ruinami tunelu, které jsou plné mrtvol. Sbírá náboje, ale musí také bojovat s dobře známými zmutovaný krysami. Pak se však dostane na povrch a může si sundat masku. Hra bude o přežití v otevřeném světě, ale ne všichni vaši spolubojovníci budou mít to štěstí a vaše rozhodnutí často ovlivní, kdo přežije a kdo ne. Kromě toho ale budete hledat život v dalších částech Evropy pomocí obrněné lokomotivy Aurora. Svět kolem vás bude dynamický, nabídne měnící se počasí a také denní cyklus, přičemž o nebezpečí nebude nouze.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Nové Metro vás bude chtít vtáhnout a často i vyděsit víc než kdykoliv předtím. K dispozici bude široký arzenál, který budete Craftit a sami modifikovat, ale nejednou bude muset přijít na řadu i stealth. Kromě traileru zde máme i několik nových obrázků.

Hra vyjde v příštím roce pro PC, Xbox One a PS4. Na Xbox One X bude hra podporovat grafické vylepšení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno