Microsoft Flight Simulator překvapuje fanoušky vydáním novoroční aktualizace, která do tohoto herního světa přidává sněhové efekty v reálném čase.

Nejnovější  Microsoft Flight Simulator byl jednou z největších her vydaných v loňském roce, a to jak svým rozsahem, tak i detaily. Microsoft Flight Simulator 2020 je nejrychleji rostoucím produktem ve své sérii, který v prosinci nashromáždil více než dva miliony uživatelů, a vývojáři z Asobo Studio nadále hru aktualizují, aby fanouškům dodávali stále nové zážitky. Dnes bylo jako nejnovější funkce oznámeno přidání sněhu v reálném čase.

Minulý měsíc Microsoft Flight Simulator přidal podporu VR u všech hlavních dodavatelů těchto headsetů. Jednalo se o jednu z mnoha aktualizací načrtnutých v plánu vydaném v listopadu, který slibuje, že 28. ledna dojde k přepracování obsahu Spojeného království. V tomto plánu však nebyl zmíněn sníh, což naznačuje, že vývojáři to drželi pod pokličkou jako jakési sváteční překvapení.

Přidání sněhu v reálném čase bylo odhaleno v oficiálním příspěvku vývojového týmu, který měl oslavit nový rok, ačkoli jeho minutový trailer se zaměřuje více na estetiku sněhu v Microsoft Flight Simulator, než na mechaniku za ním.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Tato aktualizace přidává do simulace další prvek realismu. Microsoft Flight Simulator byl jednou z nejlepších her pro více hráčů roku 2020 a velkým důvodem je planeta v plném rozsahu, kterou mohli fanoušci v době koronavirových opatření prozkoumávat.

Microsoft Flight Simulator  je k dispozici na PC a pro XSX/S bude vydán letos v létě.

Recenzia: Microsoft Flight Simulator – Pilotom na plný úväzok

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno