Fanoušci Xboxu jsou možná po The Game Awards 2022 trochu zklamáni z toho, že během show nebyly vidět žádné hlavní hry ze zelené stáje, zdá se však, že společnost se možná připravuje na vlastní událost v nadcházejících měsících.

Rok 2022 byl pro Microsoft z velké části zklamáním, protože tento rok nezaznamenal téměř žádné nové vydání z Microsoft studios pro nový Xbox. Skutečnost, že společnost na nedávném The Game Awards také nic neukázala, jen přispěla k ještě většímu zklamání fanoušků, zejména potom, že v roce 2023 by měly vyjít hry jako: Forza Motorsport, Redfall a Starfield.

Zdá se však, že bychom se mohli v nepříliš vzdálené budoucnosti dočkat vlastní Xbox showcase. V článku publikovaném na Windows Central novinář Jez Corden tvrdí, že slyšel „nezávazné“ a „neověřitelné“ zvěsti o tom, že Microsoft plánuje akci v 1. čtvrtletí roku 2023, která bude mít údajně podobný charakter jako předchozí akce X0 a mohla by obsahovat nová oznámení a aktualizace o nadcházejících titulech.

Šéf Xboxu Aaron Greenberg nedávno řekl uprostřed rozsáhlého zklamání z toho, že se Microsoft neukázal na The Game Awards, že společnost „měla v plánu ukázat a sdílet neuvěřitelně vzrušující rok 2023“, a že fanoušci nebudou muset „ čekat příliš dlouho“, aby získali další podrobnosti.

Vzhledem k tomu, že Forza Motorsport, Redfall a Starfield jsou v současné době naplánovány na spuštění v první polovině roku 2023, lze si představit, že Microsoft bude chtít v následujících týdnech a měsících řádně nakopnout marketing všech tří titulů. Mezitím další připravované tituly pro Xbox, jako  Perfect Dark, Fable, Avowed a Senua’s Saga: Hellblade 2, také již nějakou dobu nezaznamenaly žádné aktualizace a fanoušci budou jistě doufat, že o nich brzy uslyší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno