Velká společnost, jako je Electronic Arts, zveřejňuje nabídku řady pracovních míst, ale jeden konkrétní příspěvek podporuje spekulace o vývoji nového titulu.

Asi není překvapením, že jedna z největších společností zabývající se vývojem videoher najímá nové zaměstnance pro své nadcházející projekty. U společnosti jako je EA se téměř neustále pracuje na pokračování některých zaběhnutých franšíz, jako jsou FIFA, NHL, MADDEN a další.

Nově zveřejnění seznam volných pracovních pozic v EA však vede ke spekulacím, že v mobilní divizi této společnosti vzniká něco zcela nového. Uvedená nabídka pracovní pozice hledá designéra mobilních her pro spolupráci se svým týmem EA FUEL, divizí EA Sports. I když se zveřejňování příspěvků právě objevuje mezi nabídkami volných pracovních pozic, zdá se, že je tato nabídka uveřejněna již několik týdnů.

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

Pozice by mohla naznačovat práci na existujícím mobilním titulu FIFA nebo Madden. Ovšem jedna teorie je, že tato pozice designéra mobilních her by mohla být spojena s ochrannou známkou „Fury Soccer“, o kterou se EA ucházela již v listopadu. Je možné, že by „Fury Soccer“ mohl být spojen s FIFA.

Nicméně společnost pokračuje i v práci na dalších projektech, například na novém patentu systému dohazování, který by mohl být využit ve hrách jako je Apex Legends. Zdá se, že nový systém dohazování upřednostňuje kvalitu hry a mohl by tak nahradit složité algoritmy, které mají potíže například ve hře FIFA, kde se obtížnost zvýšila takovým způsobem, že že přinutil mnoho hráčů pokračovat v mikrotransakcích.

Přečti si  Třetí sezóna AXE FIFA COOL Ligy startuje

Uvidíme, co nabízená pozice nakonec přinese a jak moc se rozšíří nabídka mobilních her společnosti EA. 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno