Společnost Sony oznámila nabídku bezplatných her v rámci programu PS Plus Essential na měsíc prosinec 2023. Od 5. prosince si tak mohou předplatitelé nárokovat LEGO 2K Drive a PowerWash Simulator na PS4 a PS5, zatímco Sable je exkluzivitou pro aktuální generaci. 

I když se zarytým fanouškům PlayStationu může zdát, že prosincová nabídka PS Plus her her je ze slabšího soudku, je třeba si uvědomit, že na druhou stranu zde vyrůstá i poměrně mladší hráčské publikum, které hry z této nabídky naopak ocení.

LEGO 2K Drive bylo uvedeno na trh začátkem tohoto roku a nabídlo závodní pojetí série Lego v otevřeném světě. Hráči mohou stavět vozidla z kostek Lego, závodit kolem Bricklandie ve snaze získat Sky Trophy a účastnit se různých miniher a vedlejších misí. Podporuje také cross-play.

PowerWash Simulator je průlomový „clean ‚em up“ společnosti FuturLab, který se točí kolem mytí věcí. Máte různé trysky a čisticí kapaliny, přičemž každé místo v Muckinghamu nabízí jedinečné výzvy. Má dokonce kooperativní podporu a různé aktualizace přidaly lokace z her jako Final Fantasy 7.

A konečně, Sable je působivá dobrodružná hra, ve které hráči provedou titulního hrdinu rituálem průchodu, proplouvají světem na hoverbiku a prozkoumávají starobylé ruiny. Jako vždy budou všechny tři hry dostupné také pro předplatitele PlayStation Plus Deluxe a Premium.

Všechny tyto tituly bude možné uplatnit až do 1. ledna 2024.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno