Vývojový tým i hráči hry NBA 2K20 přišli s tím, jak vzdát hold ikoně basketbalu Kobe Bryantovi.

Byl to pochmurný den ve světě basketbalu (skutečný i digitálně v NBA 2K20 ), protože sport ztratil jednu ze svých největších hvězd. Kobe Bryant a jeho dcera Gianna Bryant, 13, byli mezi několika lidmi, kteří v neděli ráno v kalifornském Calabasasu zemřeli při havárii vrtulníku . Bryantovi bylo 41 let.

Zpráva zasáhla nejen sportovní svět, ale i ten herní. Vývojáři NBA 2K20 a dokonce i vášniví hráči hry našli jedinečný způsob, jak vzdát této basketbalové ikoně hold. Hra již byla aktualizována, takže hráči uvidí vyskakovací obrazovku, která vzdává hold Bryantovi.  A stejný obrázek lze vidět také na billboardech v online rozbočovači MyPlayer NBA 2K20 MyPlayer „The Neighbourhood“.

Hráči ve hře mezitím uspořádali v Neighborhood’s parku pochod ve žlutých dresech Los Angeles Lakers.

Bryant, který se narodil ve Philadelphii a byl draftován do NBA přímo z Lower Merion High School, si užil 20letou profesionální kariéru, kde se etabloval jako jeden z největších basketbalových hráčů vůbec.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Bryant byl na obálce hry 2K10 a poté, co po sezóně 2015–16 odešel do “důchodu” mu 2K Sports vzdalo hold tím, že ho vrátila na přebal hry pro NBA 2K17’s Legend Edition.

NBA 2K20 je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno