M4 dominuje zápasům v betě Call of Duty: Modern Warfare 2 a tak níže máte její nejlepší sestavení, které je aktuálně k dispozici.

Beta Modern Warfare 2 je tady a klasická M4 je jednou ze zbraní, které dominují beta zápasům. Než se poprvé vydáte do nového CoD, máme pro vás nejlepší výbavu M4 v Modern Warfare 2, doplněnou o nejlepší příslušenství a výhody.

Navzdory všem čerstvým novinkám jde o osvědčenou zbraň, která se zatím stala dominantou v betě. M4 je základem série CoD a vyvážená útočná puška vypadá, že bude opět solidní volbou pro nadcházející díl.

Dobrou zprávou je, že M4 je v Modern Warfare 2 odemčena hned od začátku , takže pro získání útočné pušky nemusíte nic dělat.

Pokud se o tomto víkendu poprvé pustíte do Modern Warfare 2, budete potřebovat tu nejlepší výbavu M4, která vám pomůže k vítězství.

  • Receiver: M4
  • Muzzle: Echoline GS-X Suppressor
  • Barrel: Tempus Hightower 20″ Barrel
  • Stock: No Stock
  • Rear Grip: Phantom Grip
  • Magazine: 45 Round Mag

Nejprve je důležité začít s nabíjením pomocí receiveru M4 a zajistit, aby zbraň, kterou stavíme, byla klasická útočná puška Modern Warfare 2 a ne M16 nebo LMG. Pak je tu Echoline GS-X Suppressor, aby jste nebyli vidět při střelbě na minimapě a kompenzovaly nějaký ten recoil.

20 ″ hlaveň Tempus Hightower je klíčem této sestavy, protože vylepšuje rychlost střely, dostřel, přesnost střelby od boku a kontrolu zpětného rázu, díky čemuž je M4 silná v téměř každé situaci. No Stock a Phantom Grip zvyšují rychlost ADS a pohyb se zbraní, takže budete schopni v aréně skutečně rychle reagovat.

Nakonec se doporučuje 45 zásobník pro zvýšení kapacity munice v M4, což zajistí, že se můžete vypořádat s více protivníky, než budete muset znovu nabíjet. Modern Warfare 2 je stále ještě na začátku, ale tato nejlepší výbava M4 je jednou z nejsilnějších, kterou beta může nabídnout.

Co se perků týče, tak zde bychom jednoznačně doporučili EOD, které vás ochrání  před mnoha výbušninami létajícími po mapě, poté Double Time zvýší rychlost sprintu, abyste mohli bojovat přímo proti nepřátelům.

Bonusové výhody se odemykají během hry a zde je doporučeno Fast Hands. Rychlost nabíjení M4 je v Modern Warfare 2 trochu dlouhé, což by mohlo být zásadní zejména na menších mapách.

Nakonec je tu Ghost, který vás ochrání před UAV a dalšími radarovými zařízeními a umožní vám efektivně se plížit po mapě.

Pokud jde o vybavení, nemůžete udělat chybu se Semtexem , který způsobí značné poškození, a omračujícími granáty , které dezorientují nepřátele na slušně dlouhou dobu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno