Německý streamer překonal rekord ve streamování s téměř 600 hodinami
Domů » Hry » Novinky » Německý streamer překonal rekord ve streamování s téměř 600 hodinami

Německý streamer překonal rekord ve streamování s téměř 600 hodinami

3.12.2019
Publikoval:

Včera jsme informovali o světovém rekordu ve streamování, který měl hodnotu 572 hodin a dnes je již vše jinak, protože německý streamer tuto hodnotu překonal.

Zatímco Streamer GiantWaffle je stále oslavován za to, že udělal nejdelší live stream v historii, německý streamer tento pokus překonal o více než 20 hodin.

Bljerim „Seansstream“ Bajramovik zaznamenal paralelní pokus o rekord a v listopadu, který dokončil s s 595 hodinami živého vysílání a překonal tak streamera GiantWaffle o impozantních 23 hodin.

GiantWaffle ovšem zaznamenal mnohonásobně vyšší počet diváků, kde na jeho stream dorazilo v průměru 5085 diváků, zatímco na německého streamera se přišlo podívat “pouze” 255 diváků.

Přečtěte si  Anketa: Co je pro vás rozhodujícím faktorem pro nákup nové konzole?

Zajímavé je, že ani jeden ze streamerů netušil, že mají konkurenci. Seansstream v rozhovoru odhalil, že on i GiantWaffle se až v polovině svých pokusů dozvěděli, že mají přímou konkurenci.

Kdybych to věděl dříve, s pokusem bych ani nezačal, oba jsme to nevěděli až do poloviny našich maratonů. Když s dozvíte o konkurenci, tak je to nebezpečné, protože pak se vždy snažíte být lepší a nakonec převzít vedení.

1 komentář
  1. Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Next-Gen konzole budou uvedeny na TGS 2020, která se zaměří i na cloudové hraní

Připravované Next-Gen konzole společností Sony a Microsoft budou uvedeny na...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů