Nový PS VR headset společnosti Sony bude údajně používat panely OLED společnosti Samsung a v současné době směřuje k vydání na konci příštího roku.

Zatímco PS5 podporuje PSVR, v současné době nemůže nativně spouštět VR hry, ale dokáže to jen díky zpětné kompatibilitě. Ale s PS VR2 to nebude brzy pravda.

Sony počátkem letošního roku potvrdila, že pracuje na novém headsetu a dokonce představila i nové ovladače. Ovšem od té doby jsme se toho o novém VR headsetu příliš nedozvěděli.

Zatímco společnost Sony zatím oficiálně neoznámila termín uvedení do prodeje, tak nová zpráva agentury Bloomberg tvrdí, že anonymní zdroje s informacemi o stavu projektu tvrdí, že Sony se zaměřuje na spuštění v na konci roku 2022. Zpráva rovněž uvádí, že PSVR 2 bude ve svých brýlích používat OLED displeje společnosti Samsung.

Přečti si  Insider tvrdí, že Kojima a Xbox brzy podepíší dohodu o nové hře

Další zpráva na začátku tohoto roku uváděla, že nový PS VR nabídne rozlišení 4000 × 2040 pixelů, 2000 × 2040 pixelů na oko, celkem zhruba 8,16 milionu. Headset by měl být také schopen sledovat pohyb očí, sledování naruby a další nové funkce.

Informace o novém PS VR pro vás budeme nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno