Nedávné zprávy naznačují, že dlouho očekávaná redesignovaná verze Nintendo Switch bude oznámena před zahájením E3 v polovině června.

Zvěsti o novém modelu Switch – hovorově označovaném jako Switch Pro – nabírají na síle již dlouhou dobu, ale nyní se začíná zdát, že se dostáváme do bodu, kdy se přeci jen blíží oficiální oznámení konzole. Nedávné zprávy naznačují, že konzole bude oznámená krátce před jejím vydáním na trh, ke kterému má dojít později v tomto roce.

Jak si všiml @Alphabeat_g na Twitteru, nedávno byl na Amazonu v Mexiku uveden „Nintendo Switch Pro“. Seznamy maloobchodníků mohou být samozřejmě chybné, ale v Mexiku a zejména potom na Amazonu došlo v minulosti k řadě úniků, které se následně potvrdily.

Přečti si  Battlefield 2042 má údajně obsahovat remasterované mapy z předchozích dílů

Samozřejmě, produkt s názvem New Nintendo Switch Pro je přinejmenším zajímavý a člověk si klade otázku, zda přicházejí dva modely „New Nintendo Switch“, jeden běžný a jeden z řady „Pro“. Ve zprávách se tvrdí, že současný výchozí model Switch bude nahrazen, takže by to rozhodně dávalo smysl.

Samozřejmě, právě teď jsou to jen spekulace a vše, co můžeme udělat, je počkat na oficiální oznámení od Nintenda. Další nedávná zpráva odhalila další potenciální nové podrobnosti o konzoli., včetně začlenění ethernetového portu, USB 3.0, zadní klapky ve stylu Surface pro použití na stole a dalších.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno