Jak dlouho budou fanoušci čekat na Final Fantasy Remake Part 2? Tak tuto otázku si pokládá asi každý fanoušek, který již měl příležitost zahrát si “Part 1”.

Podle režiséra Tetsuya Nomury to záleží na tom, který tým zpracovává jednotlivé produkční části, ale doufá, že Final Fantasy VII Remake Part 2 vyjde co nejdříve. Pokud dělíme práci na velké části, bude to trvat déle. Pokud budeme dělit práci na menší části, bude výsledná doba kratší. 

“Doufám, že další část bude vydána ASAP(as soon as possyble)”

Již v listopadu loňského roku, Square Enix potvrdilo, že tým již pracuje na druhé části remaku, ale termín vydání dosud nebyl oznámen.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Producent Yoshinori Kitase uvedl, že zatímco hlavní události příběhu v části 1 Remake FFVII jsou dosti stejné jako v originále, tak hra obsahuje neočekávané zvraty příběhů, které by mohly ovlivnit celkové vnímání hry. Podle Kitase však tým do budoucna nemá v úmyslu zcela se odchýlit od původní hry.

Zda to znamená, že tým má v úmyslu zdržet se dalších zvratů příběhů, teprve uvidíme. Je však dobré vědět, že další části remaku budou stále velmi blízko originálu. 

Bude se nakonec jednat o trilogii?

Kitase také odpovídá na otázku, kolik částí bude nakonec remake mít. Ovšem ani to není zatím zcela jasné.

„Máme hrubou představu, ale ještě to nebylo rozhodnuto. Není to něco, co můžeme s jistotou říci. Zdá se však, že nejoblíbenější spekulací je, že to bude trilogie.“

Kitase tak odkazuje na mnoho teorií fanoušků, kteří mají podezření, že Square Enix uvolní celkem tři remake části. Proto by se neměly nazývat Part 2 nebo 3, nýbrž spíše převzít jméno „Re“, tj.  Final Fantasy 7 Rebirth, Final Fantasy 7 Reunion atd. 

Final Fantasy VII Remake je nyní k dispozici na PS4.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno