Ve videoherních kuloárech se již delší dobu spekulovalo o finanční situaci studia EA Sports a jejich vztahu k herní komunitě, od které každý rok sklízelo kritiku za minimální změny v sérii Fifa. Jak se zdá, nové vedení EA Sports má odlišnou prodejní politiku než jejich předchůdci a v ranních hodinách se na jejich oficiálním Twitter kanálu objevilo oznámení, které mnoho hráčů jistě překvapilo.

EA Sports na svém Twitter kanále vyjádřilo svou touhu přinášet svým hráčům ten nejlepší fotbalový zážitek, ale s každoročním vydáváním nového dílu se tato touha komplikuje. Zrušit nadcházející ročník bylo pro celý Fifa tým těžké rozhodnutí.

 

Zda se toto rozhodnutí studiu nevymstí, se dozvíme až příští rok. Na druhou stranu musíme ocenit neortodoxní směr, kterým se jak se zdá EA vydalo a začalo naslouchat komunitě, která si rok co rok stěžovala na to, že pravidelně platí plnou cenu za hru, ve které je minimum změn.

Přečti si  GhostWire: Tokio bude vyžívat DualSense pro „Šestý smysl“ a Elementární síly

Co si o tomto zásadním rozhodnutí 1. dubna myslíte vy?

4 KOMENTÁŘE

  1. V poslednich fifach akorat změnily sady dresu to mužou patchem Jedine dalši byl hunteruv přiběh a přidaly chl Chtelo by to trochu přestavet jsem pro.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno