Je to už více než sedm let, co jsme naposledy dostali novou  hru Donkey Kong a fanoušci série již pomalu začínají pociťovat svrbění prstů, zejména potom, jak dobrá poslední hra byla.

Protože Retro Studios je zaneprázdněno Metroid Prime 4, je  tu otázka, kdo by mohl novou Donkey Kong Hru vytvořit? Zdá se, že všechny tyto otázky budou brzy zodpovězeny, pokud se má věřit nejnovějším informacím. 

Známý zasvěcenec Nintendo Zippo nedávno zveřejnil aktualizaci blogu , ve které tvrdil, že nová hra Donkey Kong je vyvíjena týmem  Super Mario Odyssey  na Nintendo EPD. Zdá se, že vývojový tým „nemá zájem na pokračování her, které neudělali“, takže je nepravděpodobné, že tato nová hra přijde s  podtitulem “Country”. Zippo říká, že hra bude pravděpodobně spuštěna před koncem roku a že jako taková bude pravděpodobně odhalena na E3 2021, která se koná příští měsíc. 

Mezitím YouTuber LonelyGoomba také nedávno zveřejnil tweet s tím, že tým Mario Odyssey  vyvíjí novou 3D  hru  Donkey Kong. V článku Nintendo Life říká, že jejich vlastní nezávislý (a velmi spolehlivý) zdroj jim řekl totéž, jen že hra bude 2D, ne 3D.

I když podobné informace pocházejí z více zdrojů, je nejlepší si uvědomit, že se jedná zatím o neověřené informace. Jakmile se o nové Dokey Kong hře dozvíme více, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno