Vážení čtenáři. Děkujeme Vám všem, za všechny ty roky, které jste s námi strávili a jako poděkování, bychom Vám rádi představili rozšíření našeho portfolia o sekci deskových her.

Shodli jsme se na tom, že svět deskových her je tak trochu neprobádaná oblast českého publika a člověk tak neznalí, nemá ani moc tušení, co má vlastně dělat, co si třeba zahrát, či kde vlastně hledat. Pokusíme se Vám tak přiblížit tento okruh zábavy, kde budete moci zjistit, že taková kooperativní záchrana světa podle H. P. Lovecrafta v Eldritch Horror, jednoznačné vyhrání války v legendárním Scythe, či donucení přátel kokrhat v párty hře Vudú je vlastně skvělá zábava a nemusíte tak přemýšlet, zda si hru koupit, či zda Vás bude bavit.

Přečti si  Unikly nové záběry z The Division: Heartland

Očekávejte tak v brzké době recenze a novinky ze světa deskových her, přičemž budeme moc rádi, když nám napíšete do komentářů nápady, tipy, triky a případné připomínky ke zlepšení, jelikož tu jsme pro Vás a chceme, aby Vy jste byli ti, kteří si libovolný článek užijí a řeknou si ,,jo! Tuhle hru chci”, případně ,,na téhle akci musím být”.

Za celý náš tým Game Press děkujeme a doufáme, že si to tu stejně jako my, užijete ještě o něco více, než doposud.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno