Poslední týden letošního února byl plný nejen oznámení o rušení účastí vývojářů na všemožných eventech nebo spekulací nad novou řadou konzolí. Ke slovu se dostaly i méně strhující novinky, z nichž si dvě teď trochu rozebereme.

Ve čtvrtek, tedy 27. února, se studio Respawn na svých sociálních sítích pochlubilo trailerem na nový event, který již brzy dorazí do Apex Legends. V tomto battle-royale titulu, který během prvního týdne po vydání slavil 10 milionů hráčů, nyní probíhá již 4. sezóna. Ne všechno jde o všem tak, jak by si vývojáři přáli a herní komunitě již začíná docházet trpělivost.

Špatné načasování

V den vydání upoutávky na nový event, výstižně nazvaný System Override, mělo velké množství hráčů problém se do hry vůbec dostat. Po problémech s matchmakingem, kdy vás hra ještě před začátkem hry odpojila a následně vás odměnila 10ti minutovým Banem, měli tak hráči další důvod k nespokojenosti. Za těmito problémy ovšem nestojí studio Respawn, nýbrž společnost Electronic Arts, která má servery nejen pro Apex na starosti. Nutno říci, že tato situace není ani zdaleka ojedinělá a hry od EA jsou problematické častěji, než by bylo záhodno.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Problémy tak ve čtvrtek netrpěl jen Apex, ale trable s připojením měli hráči Fify a dalších titulů. Jak jste se již mohli dočíst na našem webu, ne vždy se vyplatí si vůči EA pouštět pusu na špacír. Posledním odvážným, který si již delší dobu dovolil společnost kritizovat za její přístup a ignoranci problémů, byl Kurt “Kurt0411” Fenech. Tento maltský streamer tento týden obdržel od EA ban na všechny hry od této americké společnosti. Fenech není jediným hráče, který není s výkony a přístupem EA spokojený a nikdo se nemůže divit.

https://www.youtube.com/watch?v=YPkZ2a0rUB4

Event System Override dorazí do Apex Legends 3. března a hráčům dá možnost se opět vrátit na původní mapu z prvních dvou sezón. Časově omezený režim Deja Loot přinese změny v umístění lootu, pravidelné smršťování zóny a přinese nové brnění, které se bude upgradovat v přímé úměrnosti s poškozením, které způsobíte soupeřům. Do hry se také dostane nový heirloom pro Octana. Pokud ovšem nechcete spoléhat na 1% drop-rate po skončení eventu, pořádně si za něj připlatíte.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Nový event tak znovu rozvlní stojaté vody Apexu, jehož hráči by jistě ocenili spíše lepší stabilitu hry a vyřešení řady technických problémů, než nový event, který má za cíl provětrat jejich peněženky.

Apex Legends je nyní k dispozici pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One X.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno