Pascal Gilcher vytvořil pomocí ray tracingu (sledování paprsku) shaderu fascinující ReShade Mod pro Grand Theft Auto V.

Grand Theft Auto V je třetí nejprodávanější hrou všech dob s počtem více než 110 milionů prodaných kopií. A ačkoliv vyšlo už v roce 2013, do teď se řadí i mezi jedny z nejhranějších her a přispívá k tomu zejména multiplayer mód GTA Online.

Nicméně od vydání se grafické možnosti výrazně posunuly vpřed a právě zde přichází u PC verze GTA V prostor pro modery, kteří neustále do této hry vydávají nové a nové módy.

Mezi nejznámější patří zcela jistě Ultra realistický mód REDUX 1.5. Nyní jsme však objevili další mód pro zlepšení grafiky nazvaný ReShade Mod od Pascala Gilchera, který se mimo jiné podílel také na vývoji Nvidia Ansel a Nvidia Freestyle modulů pro GeForce Experience. Tento mód do GTA V implementuje funkci ray tracingu a výsledky jsou přinejmenším ohromující. Na výsledek se můžete podívat v níže přiloženém videu.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

Dodáváme, že shader mód je zatím ve verzi Alpha a momentálně je dostupný pouze pro ty, kteří pravidelně finančně podporují Patreon účet Pascala Gilchera ve výši 20 dolarů měsíčně.

GTA V je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno