Do vydání Cyberpunku 2077 zbývá už jen něco málo přes týden a studio CD Projekt RED vydává nový trailer, který je zaměřen na fotografický režim.

Fanoušci Cyberpunk 2077, kteří netrpělivě čekají na vstup do Night City, zcela jistě také čekají na to až budou moci svým známým poslat pohlednici z této šílené budoucnosti. Stejně jako mnoho jiných velkých singleplayer titulů bude i Cyberpunk 2077 obsahovat detailní fotografický režim, který byl dnes představen v traileru, na který se můžete podívat níže.

Zdá se, že ve verzi Cyberpunk 2077 je vše, co by hráči od fotografického režimu mohli chtít , protože efekty se pohybují od možnosti nastavení expozice a kontrastu, přes nastavení zorného pole a hloubky ostrosti fotoaparátu až po zrnitost filmu a zvýraznění. A stejně jako například ve Spider-Manovi budou i v Cyberpunku 2077 k dispozici samolepky a množství fotorámečků. Jak je vidět, tak podobně jako například v God of War budou moci hráči měnit i výraz v obličeji V. 

Cyberpunk 2077 bude k dispozici 10. prosince pro PC, PS4, Stadia a Xbox One, verze PS5 a Xbox Series X budou vydány v roce 2021.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno