Všichni fanoušci virtuálního motorsportu, a formulí obzvlášť, se konečně dočkali a vývojáři z australského studia Codemasters dnes představili nové F1 2021. Co nás čeká a nemine?

F1 2021 je první hrou série, na které spadá pod vydavatelství EA Sports. Tento fakt vzbudil i fanoušků značné pochybnosti o kvalitě připravované hry. Dle doposud zveřejněných informací se ovšem nemáme čeho bát.

Hlavní novinkou je příběhová kampaň Braking Point, ve které se o slovo hlásí starý dobrý známý Devon Butler. Vývojáři slibují hlubší a sofistikovanější příběh, než tomu bylo v roce 2019, kdy se Butler poprvé v sérii objevil.

Potvrzena byla i existence režimu Real-Season Start, jehož náplň bude reagovat na průběh aktuální sezóny. Je tak jasné, že k dispozici hráčům musí být i všechny tratě, které jsou v letošním kalendáři. Nechybí tak Imola, Portimao nebo Jeddah, na kterém se letos pojede vůbec poprvé.

Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

MazeSpin

Jak už tak tak s Codemasters bývá, budete mít na výběr z několika edicí. Standardní edice obsahuje Braking-Point Content Pack a herní měnu. Deluxe verze pak navíc přidá o několik historických vozů více a hru vám odemkne o tři dny dříve.

F1 2021 vychází na PC a konzole PlayStation a Xbox, na kterých bude k dispozici bezplatný next-gen update. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno