Nedávná otevřená beta verze podle zdrojů, které hovořily s zasvěceným Tomem Hendersonem, zjevně není tak stará, jak DICE dříve odhalila.

Reakce fanoušků na otevřenou betu Battlefieldu 2042 jsou přinejmenším smíšené. (Moje dojmy si můžete přečíst zde) Dice se v nechávalo slyšet, že otevřená beta verze byla postavena na starší verzi hry. Tom Henderson nyní prozradil, o jak moc starší verzi se jedná.

DICE prohlásilo, že beta je stará několik měsíců a že mnoho problémů, se kterými se hráči potýkali, bylo opraveno pro konečné vydání. Sám Henderson tomu věřil, dokud anonymní spolupracovník v DICE neodhalil, že to ve skutečnosti není měsíce staré, místo toho se jedná o verzi z poloviny září. Potvrdil to i další zdroj, který Hendersonovi prozradil zpoždění hry, než byla hra oficiálně uvedena.

Ponoření do nastavení bety také odhalilo, že to verze přesně od 20. září 2021, tedy den předtím, než měla být beta původně k dispozici. I když to nemusí nutně znamenat, že sestavení pochází z konkrétního data, znamená to, že od zpoždění nebyly provedeny žádné změny. Vyvstává tu tak otázka, proč bylo zpoždění bety nakonec oznámeno?

Přečti si  Codemasters pracuje na nejambicióznější AAA hře

Henderson poznamenává, že toto všechno „odpovídá tomu, co slýchám už měsíce, že DICE má různými verzemi hry velké problémy se stabilitou. Je to jeden z hlavních důvodů, proč až do beta verze DICE mlčelo při vydávání nových záběrů ze hry. Ne proto, že by nechtěli, ale protože nemohou. “ To je také zřejmě jeden z důvodů, proč se na Gamescomu na konci srpna nepředvedl žádný gameplay.

Battlefield 2042 by měl v současné době vyjít 19. listopadu pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Je zajímavé, že Henderson dříve poznamenal, že pro titul už nebude žádné zpoždění a že vývojový tým je „přesvědčen, že je připraven hru vydat“. Uvidíme v jakém stavu nakonec hra vyjde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno