Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition, vyrobená ve spolupráci s firmou CD PROJEKT RED, je konečně tady a vybaví vás na výpravu na Okraj. Připravte se na nejočekávanější hru roku 2020 a ovládněte Night City s celou řadou nejprodávanějších myší pro obě ruce Viper Ultimate pro kompletní tříáčkový zážitek.

Prozkoumávejte rozlehlé město, aniž byste byli vázáni drátem, a to díky vychvalované technologii HyperSpeed od firmy Razer, která přináší až o 25 % rychlejší stabilní bezdrátový výkon než ostatní bezdrátové technologie. Miřte a střílejte se smrtící přesností díky optickému senzoru Focus+. Ten má rozlišení 20 000 DPI s až 99,6% přesností a inteligentními funkcemi. Získejte klíč k nesmrtelnosti s optickými spínači Razer™ pro myši druhé generace. Ty nabídnou bleskurychlou odezvu 0,2 ms, díky níž může Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition nabídnout rychlost a preciznost potřebné k ideální hře.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Myš Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition váží pouze 74 gramů, využívá RGB podsvícení Razer Chroma a prodává se s dokovací stanicí Razer Chroma pro myši.

Více informací o Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition naleznete zde.

Přizpůsobte si svou výbavu ještě více a sestavte si na hru Cyberpunk 2077 ultimátní bitevní stroj – to vše s herními podložkami Razer Gigantus V2 a pouzdry na telefon Razer Arctech Pro, které jsou nyní na Razer Customs dostupné v provedení Cyberpunk 2077.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno