Poté, co oznámil, že v roce 2020 opustí YouTube , Felix „PewDiePie“ Kjellberg učinil další krok v odchodu ze sociálních médií tím, že si vymazal svůj účet na Twitteru.

V nedávno zveřejněném videu s názvem “I hate twitter,” vyjádřil třicetiletý streamer svou frustraci z mediálních výstupů, uvedl, že se mu nelíbí “neustálé postování” a platforma sociálních médií se stala „žumpou názorů“.

Jeho profil na Twitteru nyní zní:” Nepoužívám Twitter, tento účet slouží pouze k tomu, aby se zabránilo falešným účtům.

PewDiePie nedávno na YouTube překonal 24 miliard zhlédnutí a 100 miliónů odběratelů, díky čemuž se jeho kanál stal druhým nejpopulárnějším kanálem a nejsledovanějším kanálem provozovaným jednou osobou. Množství úspěchu, které PewDiePie zaznamenal na platformě pro sdílení videa, vedlo k různým partnerstvím a sponzorstvím, přičemž někteří vývojáři her dokonce ve svých hrách zahrnuli odkazy na tohoto streamera.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

PewDiePie byl také v roce 2016 jmenován jedním ze 100 nejvlivnějších lidí. I když není jasné, co přesně způsobilo náhlý odchod z Twitteru, PewDiePie se během let propadl kvůli různým rasovým názorům při streamování a dalších pochybných taktikám, které použil k propagaci své značky.

V roce 2017 bylo podáno proti YouTuberovi DMCA vývojářem Firewatch Campo Santo za použití rasových urážek ve streamu. V říjnu byl PewDiePie zakázán v Číně poté, co streamer vtipkoval ohledně hongkonských demonstrantů a porovnával prezidenta Xi s Medvídkem Pú. PewDiePie je také ve sporu se streamerkami Alinity a Amouranth, když je nazval ‘Twitch thots’.

Přestože se PewDiePie významně živil příjmy z YouTube, zdá se, že streamer vyčerpal sociální média jako celek a v roce 2020 se bude snažit o nový přístup. „Cítím se velmi unavený,“ uvedl streamer ve svém nedávném vlogu, kde hovoří o svém rozhodnutí na čas opustit YouTube. “Na začátku příštího roku budu na chvilku pryč. Vysvětlím to později.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Možná se chce PewDiePie věnovat Youtuberce Marzi Bisognin, se kterou se v srpnu oženil a která nedávno také oznámila odchod z Youtube. Zdá se tak, že manželský pár chce v roce 2020 zahájit nové dobrodružství. Ať už se PewDiePie rozhodne pro cokoli, tak fanoušci budou dychtivě čekat na jeho návrat.

Zdroj: Gamerant.com

24 KOMENTÁŘE

 1. Ty vole vy píšete takovy pičoviny. 1. Pewdiepie NEVYMAŽE YT KANÁL VY
  IDIOTI.
  2. Pewdiepie se nepropadl. Ano, rekl nějaké věci, které byly nevhodné, ale ted se uz dlouho nic nestalo. Jediní, kteří to pořád řeší, jsou blbci jako vy. Pewdiepie znovu probudil MC z mrtvých (neuvěřitelně zvýšil jeho popularitu).
  Takze pokud chcete psát dalsi zkurvenej clickbait, a píčoviny, tak si je strčte do prdele.

   • Vy se pokuste v příštím článku nesdílet lži 😉 Jenom jste zkopčili článek,který se nezakládá na pravdě. Stejně jako X dalších zahraničních webů,co přežívá na clickbaitu. Ukázkoví ubožáci co si říkají žurnalisti 🙂

    • Dáme si na to příště větší pozor.
     Ale na druhou stranu z pohledu statistiky, je až neuvěřitelné, jak tento nadpis a článek funguje o proti jiným herním informacím, testům a recenzím. Což je nám líto.

 2. To je ten nejdebilnější článek, jakej jsem kdy četl. Kde jako řekl, že smaže YouTube? Řekl, že si na začátku příštího roku dá na chvíli pauzu. A ještě zrovna včera vydal video o tom, jak se bavil přehnanou reakcí médií. Ověřte si zdroje, proboha!

  • Ano, to video vyšlo až následně po publikování článku. Krom toho se v článku píše, že si dá na začátku roku pauzu.

 3. Youtube/Twitter/Twitch je lepší než Sekta.
  Není potřeba pitomce přesvědčovat, oni sami příjdou a nacpou milovanému vůdci peníze jen aby na ně byl hodnej.
  Přitom sou mu v podstatě ukradení. Vydělaj mu na barák, na supersporťák a přežvýkavci hýkají radostí že se mu daří.
  Uznávám ty co se poctivě snaží(jako třeba u nás Kovy), ale cpát jim peníze by mě ani ve snu nenapadlo.

  • No jo klasicej boomer koment od někoho,kdo absolutně netuší která bije 😀

   1. YouTube platí za zobrazování reklam a to tvoří drtivou většinu příjmů těch co tam nahrávají videa. ,takže komentář o cpaní peněz platí možna tak na Twitch,ale to tě tak hrozně se.e,že chcou lidi dobrovolně podpořit někoho,kdo je baví ZDARMA na netu. Podle téhle logiky je jakákoliv fanouškovská základna sekta? Tak určitě 🙂

   2. Vidím že je všechny znáš,když víš jak jsou jim lidi ukradený. Zrovna tady PewDiePie vybral spustu peněz na charitu,pomáhá tvořit hry,který jsou dost často zadarmo a ZDARMA vyváří obsah který baví miliony lidí.

   Youtubeři nemůžou za vaše po.raný životy

   Zkus se natočit jak přežvýkáváš a hýkáš,to by se mohlo chytnou a třeba ti to taky něco hodí a nebudeš tady muset pak brečet 🙂

 4. Clickbait, výmluvy na zdroj z jinýho webu (přitom zdrojem by měl být vždy pokud to jde autor, v tomhle případě youtuber, o kterém píšu). I po upozornění že článek má lživý titulek se nic neděje a autor článku se v komentářích trapně vymlouvá, jen proto že článek má prokliky. Říkáte si Game “Press”, tak sakra dělejte novinařu a ne bulvár.

 5. Panebože takhle se přiživovat ta tom, že si někdo vlivný smaže účet vy nejste k smíchu ale k pláči. Ve svém novém videu vše vysvětlil a YouTube neopouští a ani nemá zatím v plánu ani účet na YT mazat.

  Jak sobecky a zoufale potřebujete kliknutí na vaši umírající stránku se zprávami kterou vidím doufejme poprvé a naposledy, abyste nenechali jednoho člověka prostě nechat žít.

  Tímto zaujmete možná nějaké boomery, ale ty normální z nás akorát nase**te.
  Jestli chcete mít kontroverzní a clickbaitovou stránku na kterou každý vzpomíná zle kvůli fake News, do toho 🙂 zatím se vám to moc daří

 6. Osobně bych Game Press doporučil si ty poslední dva videa pustit ještě jednou a opravdu si poslechnout, co Pew doopravdy řekl, než začnete psát články.

  Díky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno