Společnosti Sony a Firewalk Studios oznámily dnes na blogu PlayStation, že uzavřeli nové partnerství s originálním titulem pro více hráčů.

Příspěvek, který vytvořil šéf Firewalk Studio Tony Hsu, neodhaluje přesně to, na čem Firewalk pracuje, ani žánr dané hry, ale toto oznámení dává fanouškům PlayStation spoustu důvodů k nadšení.

Jak podrobně popisuje Hsu, Firewalk je složen z extrémně zkušeného týmu, z nichž mnozí dříve pracovali ve společnosti Bungie. Sám Hsu byl bývalým generálním ředitelem a vedoucím VP Destiny. Režisér hry Ryan Ellis byl kreativním ředitelem Destiny, zatímco výkonná producentka Elena Stiegman byla producentkou her Guitar Hero II , Bioshock Infinite a několika titulů Destiny. Ostatní členové týmu pracovali na Halo , Mass Effect , Call of Duty a Apex Legends.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

“Dnes s potěšením oznamujeme partnerství se společností Sony Interactive Entertainment pro naši novou, originální hru pro více hráčů.” Pro náš tým je příležitost vytvářet nové světy a inspirovat úžasnější okamžiky pro hráče z celého světa, kteří nás udržují v chodu. Tým PlayStation má hlubokou lásku a úctu k médiu her a některé z nejlepších odborných znalostí a schopností na světě, které pomáhají uskutečnit velké ambice.

Už nyní tvrdě pracujeme na vývoji a užili jsme si spoustu zábavy při hraní naší hry jako tým. Ve skutečnosti, i když jsme během tohoto náročného loňského roku pokračovali v rozšiřování našeho týmu, byly to naše každodenní online hry, které poskytly naší posádce nejkonzistentnější bod radosti a spojení.

Zábava a smích ze společného hraní nás sblížily, i když jsme byli fyzicky od sebe. Naším cílem je abychom byli schopni poskytnout stejnou radost hráčům a my se nemůžeme dočkat, až se podělíme o to, na čem jsme pracovali, až nastane ten pravý čas.“ uvedl Hsu. 

Ačkoli nevíme, na čem Firewalk pracuje, vzhledem k tomu, že studio vytvořili bývalí vývojáři Bungie, můžeme se domnívat, že půjde o kooperativní střílečku. Dokud nezískáme více informací, můžeme o tom jen spekulovat.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Jakmile se však dozvíme více, budeme vás o tom okamžitě informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno