Dohoda přispěje více než 10 procenty k příjmům společnosti Tobii v roce 2022.

nedávné tiskové zprávě švédská špičková technologická skupina Tobii odhalila, že PlayStation VR2 bude využívat technologii sledování očí. Jednání mezi oběma společnostmi byla oznámena v únoru 2022.

Generální ředitel společnosti Tobii Anand Srivatsa řekl: „PlayStation VR2 zavádí nový základ pro pohlcující zábavu ve virtuální realitě (VR) a umožní milionům uživatelů po celém světě zažít sílu sledování očí. Naše partnerství se Sony Interactive Entertainment (SIE) je pokračováním ověřování špičkových technologických schopností společnosti Tobii, aby mohla dodávat špičková řešení v masovém měřítku.

Příjmy z transakce budou údajně tvořit více než 10 procent příjmů společnosti Tobii za rok. Poznamenalo, že „rychlý vývoj odvětví VR“ znamenal, že pokyny pro příspěvek k výnosům po roce 2022 byly nejisté. Společnost jako taková nemohla nabídnout žádné podrobnosti o potenciálních výnosech pro příští rok.

Přečti si  Předobjednávky Horizon Forbidden West: Burning Shores jsou nyní k dispozici

Není to poprvé, co byla technologie Tobii použita ve VR headsetech, protože pracovala na samostatném designu VR pro Qualcomm. Jeho technologie se také používá v zařízeních jako HTC Vive Pro Eye, HP Reverb G2 Omnicept Edition a Pico Neo 3 Pro Eye. PlayStation VR2 lze přidat do seznamu, i když společnost neuvedla, kdy bude tento headset uveden na trh.

Sony ještě neoznámila ceny a podrobnosti o vydání pro stejné novinky v nadcházejících měsících. Různé zprávy však naznačují vydání v roce 2023 .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno