Shroud je přesvědčen o tom, že Call of Duty: Warzone nemůže být nikdy dobře vyvážené, minimálně dokud bude spojeno s Modern Warfare.

Minulý týden zdarma vyšlo battle royale rozšíření pro Call of Duty: Warzone, které je k dispozici i jako samostatná hra. A ačkoliv hra při startu zaznamenala velmi velký úspěch, tak někteří fanoušci včetně populárních streamerů,  jako je Michael “Shroud” Grzesiek nejsou zcela spokojeni se svými dosavadními zkušenostmi.

Podle Shrouda může být problémem skutečnost, že Warzone je tak úzce svázán s Modern Warfare. Zatímco například Ninja si stěžoval na funkci custom loadout, kde si každý může nastavit vlastní zbraně s termálním zaměřovačem, což může vést k mnohem menší rozmanitosti, tak Shroud si myslí, že je téměř nemožné vyvážit Time to Kill (TTK).

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

Ve Warzone je zabití nepřátel mnohonásobně rychlejší, než například v Apex Legends nebo Fortnite. Dle Shrouda nebude Infinity Ward schopno vyladit nebo vyvážit Warzone dokud budou statistiky vázány přímo na multiplayer Modern Warfare.

Shroud přímo řekl: “TTK je příliš vysoký? Myslím, že je opravdu, ale opravdu rychlý, ale to je věc, kterou nemůžeš vyvážit. Je téměř nemožné vyvážit TTK v Call of Duty, protože hlavní důraz je kladen Onfinity Ward na pokus zkombinovat všechny aspekty hry dohromady.“  

Právě nyní se totiž hráči mohou spoléhat na zbraně, které si odemkli buď hraním Warzone nebo Modern Warfare. Podle všeho se totiž zbraně chovají v obou rozdílných režimech stejně. A díky nastavení vlastního loadoutu, kde si zbraně můžete lépe vybavit a nastavit si unikátními perky je snaha o vyvážení ta tam.

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

Nabízí se otázka, proč jsou zbraně Warzone spojeny s Modern Warfare? Podle nás je odpověď je velmi jednoduchá. Totiž odemykaní zbraní je v klasickém multiplayeru Modern Warfare mnohonásobně rychlejší než u Warzone a pokud chtějí hráči vlastnící pouze Warzone rychleji odemknout zbraně a být ve hře více konkurenceschopní, potom často přistoupí k nákupu původní hry.

Call of Duty: Warzone  je nyní na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno