Zatímco oficiální termín vydání FPS RPG hry Cyberpunk 2077, od polského studia CD Projekt Red, zatím není znám a fanoušci na internetu hledají sebemenší náznaky toho, kdy by mohla být hra vydána, se zdá, že

Zcela nová finanční zpráva polské investiční firmy Vestor Dom Maklerski se však domnívá, že vydání bude v Q4 2019. Úryvek pochází z inventarizační analýzy společnosti CD Projekt společnosti Vestor Dom Maklerski, konkrétního dokumentu, který si můžete prohlédnout zde.

V tom se hovoří například o tom, že hodnota akcií CD Projektu klesla o 33% , s čímž ale také souvisí obecný pokles v celé odvětví o 20%. Bohužel se na tom také podepsali slabé prodeje Gwent Thronebreaker. 

Nicméně zpráva také zmiňuje, úspěch Red Dead Redemption 2 a to jaký potenciál mají singleplayerové hry, což je předpokladem pro obrovský úspěch hry Cyberpunk 2077. A i když je v tomto dokumentu opravdu řada zajímavých informací, tak tím nejzajímavějším je následující část: “Zachováváme náš předpoklad vydání na Q4 2019 s přibližně 19 miliony prodanými kopiemi ve čtvrtém čtvrtletí.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Mějte však na paměti, že se jedná o názor finančních analytiků, který může být odlišný od finanční zprávy, kterou společnosti CD Projekt obvykle uvádí. S tímto vědomím si  musíme udržet o této zprávy značný odstup, protože finanční analytici často ve svých předpovědích chybují. Ale nepopíráme, že by vydáni na konci příštího nebylo vzrušující.

Cyberpunk 2077 je ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One s blíže neurčeným termínem vydání. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno