Cyberpunk 2077 se představil velmi podrobně v novém vydání Night City Wire, které představilo vozidla, krátké portréty, včetně samotného Keanu Reevese a módní doplňky.

Většina představení byla tentokrát zaměřena na vozidla, kterých je ve hře nespočet. Vývojáři uvedli, že každé z vozidel se ve hře bude ovládat trochu jinak, přičemž modely vyšších tříd se budou ovládat o něco snadněji než ty, na které narazíte uprostřed pustiny. Úvodní video hned prozradilo, že v Night City se budete moci zúčastnit nelegálních závodů, během kterých může dojít k řadě násilností. Bylo také odhaleno, že ve hře bude také Porsche 911 od Johnnyho Silverhanda z roku 1977 a je jedním z nejvýznamnějších modelů, které budou přítomny.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Když už mluvíme o Silverhandovi, herec postavy, Keanu Reeves , se v epizodě krátce objevil, aby oznámil, že ve hře budou zastoupeny také motocykly Arch. Reeves je jedním ze spoluzakladatelů společnosti Arch a řekl, že když ho CDPR oslovilo ohledně účasti v  Cyberpunk 2077 , zmínili také myšlenku přidat do světa také motocykly z jeho společnosti.

Další velká pozornost dnešní epizody byla zaměřena na módu. Ve světě Cyberpunk jsme viděli mnoho odlišných vzhledů postav. V obecném smyslu existují čtyři jedinečné módní styly , které najdete v Night City, přičemž většina z nich souvisí s postavením ve městě. Je to skvělý nápad, který by vám měl při hraní umožnit trochu si přizpůsobit vlastní postavu.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Celkově vzato to, to co dnes bylo ukázáno v Night City Wire vás nemusí vystřelit do oblak a spíše vás může i zklamat, ale je dobré vědět, jaké všechny možnosti budeme mít v Cyberpunku 2077 k dispozici.

Pokud jste celý dnešní stream náhodou propásli, můžete se na něj podívat níže.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 17. listopadu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno