Disney se stále více prosazuje do herního prostoru prostřednictvím svých značek Marvel Games, Lucasfilm Games a 20 th Century Games, takže oznámení nového představení Disney & Marvel Games Showcase je něco, na co se můžete opravdu těšit.

Prezentace bude vycházet z letošního D23 Expo a bude ho moderovat Kinda Funny’s Blessing Adeoye Jr. Pro show toho není zatím mnoho potvrzeno, ale víme, že se poprvé podíváme na kooperativní Marvelovku od Amy Hennig a jejího studia Skydance New Media.

„Digitální prezentace bude obsahovat neuvěřitelný nový obsah od Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games a 20th Century Games. Kromě zbrusu nových oznámení mohou fanoušci očekávat nová odhalení z titulů, jako je Disney Dreamlight Valley, Marvel’s Midnight Suns, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga a malý náhled na nadcházející hru Marvel od Skydance New Media. Fanoušci, kteří se osobně zúčastní D23 Expo 2022, budou moci sledovat prezentaci živě na Premiere Stage s prezentací po živém přenosu, která bude obsahovat rozhovory s vývojáři, speciální hosty a exkluzivní dárky. Na výstavišti D23 Expo mohou fanoušci navštívit stánek Disney Twisted-Wonderland společnosti Aniplex, aby se dozvěděli více o jedinečné hře ve stylu anime inspirované ikonickými padouchy Disney.“

Takže, co dalšího by se mohlo ukázat? Možností je spousta! Kromě hry od Amy Henning je tu také zmiňovaný titul Black Panther od EA, Spider-Man 2 a Wolverine od Insomniac Games. Co se Lucasfilmu týče, tak zde máme Star Wars Jedi: SurvivorStar Wars Eclipse, hru Star Wars s otevřeným světem od Massive Entertainment, hru Indiana Jones od Bethesdy a Star Wars titul Amy Hennig.

Přečti si  Odstartovalo odpočítávání do RazerConu 2022 - největší herní oslavy

Takže jak se zdá, tak toto by mohla být potenciálně velmi zajímavá a nabušená prezentace.

Živý přenos Disney & Marvel Games Showcase bude vysílán 9. září ve 22:00 hod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno