Project Resistance je asymetrická multiplayerovka a nyní máte možnost se přihlásit do uzavření bety
Domů » Hry » Novinky » Project Resistance je asymetrická multiplayerovka a nyní máte možnost se přihlásit do uzavření bety

Project Resistance je asymetrická multiplayerovka a nyní máte možnost se přihlásit do uzavření bety

12.9.2019
Publikoval:

Když Capcom poprvé ukázal Project Resistance , objevilo se mnoho spekulací o tom, čím vlastně hra bude a jednou z nich byla i ta, že se bude jednat o asymetrickou multiplayerovou hru, což se nakonec také potvrdilo.

Project Resistance je asymetrická multiplayerová hra, ve které čtyři hráči spolupracují na úniku, zatímco jiný hráč se snaží nepřímým a přímým jednáním bránit v jejich postupu. Zdá se, že by tento koncept mohl v do série Resident Evil přinést příjemnou změnu, ovšem to se nedozvíme, dokud nebudeme mít šanci si to sami vyzkoušet.

Přečtěte si  Activision prozradil, jak bude fungovat Crossplay v Call of Duty: Modern Warfare

Naštěstí Capcom oznámil uzavřenou beta verzi Project Resistance, která bude probíhat od 4. do 7. října. A jediné co musíte udělat proto, abyste do ní získali přístup je přihlásit se k programu Ambassadors Resident Evil Ambassadors na PS4 nebo Xbox Insider Programu na Xbox One.

Poté, co vytvoříte účet Ambassador Resident Evil, vyplňte uzavřený vstupní formulář do bety. Společnost Capcom následně rozešle vybraným účastníkům kódy pro stažení.

 

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Update pro Star Wars Bettlefront 2 přidá tento měsíc novou planetu

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...