House of the Dragon vyjde na HBO Max koncem tohoto léta a nyní se poprvé pořádně podíváme na to, co se očekává od prequelu Hry o trůny.

První trailer se právě objevil online a představuje nám hlavní postavy a politické machinace, které nakonec vedou k občanské válce.

Vše začíná třemi pány, Corlysem Velaryonem, Riockardem Starkem, Boremundem Baratheonem, kteří všichni přísahají věrnost králi Viserys Targaryenovi, který sedí na Železném trůnu. Král Viserys jmenuje svou dědičkou svou dceru, princeznu Rhaenyru Targaryen, ale nezdá se, že by jmenování ženy jako dědice dobře bylo dobře přijato ostatními lordy.

„Muži by raději viděli říši padnout, než aby viděli ženu usednout na Železný trůn,“ poznamenává starší Targaryen v traileru, který docela pěkně shrnuje nadcházející konflikt.

Přečti si  Sony uvádí na trh řadu PC periferií INZONE, představuje herní monitory a headsety

Děj House of the Dragon je z velké části založen na knize George RR Martina Fire & Blood, konkrétněji na kapitole „Dying of the Dragons“. Tento text se zaměřuje na velkou občanskou válku známou jako Tanec draků, kterou vedla Rhaenyra Targaryen a její nevlastní bratr Aegon. Obě strany používají ve svém arzenálu draky, takže očekávejte, že v House of the Dragon dojde k neuvěřitelným bitvám.

Emma D’Arcy hraje princeznu Rhaenyru Targaryen, zatímco Matt Smith hraje jejího manžela Daemona Targaryena. Steve Tousssaint hraje Lorda Corlyse Velaryona, Olivia Cooke je Alicent Hightower a Rhys Ifans jako Otto Hightower.

House of the Dragon dorazí na HBO Max 21. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno