Všechny tři tituly budou dostupné pro předplatitele PS Plus Essential, Extra a Premium od 2. srpna do 6. září.

Sony odhalilo nabídku PLayStation Plus na srpen 2022, ta tentokrát přináší hry: Yakuza: Like a Dragon, Little Nightmares a Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Tyto hry budou k dispozici pro předplatitele Essential, Extra a Premium od 2. srpna do 6. září.

Yakuza: Like a Dragon je hratelná na PS4 a PS5 a vypráví příběh Ichiban Kasuga. Poté, co byl  po 18 letech propuštěn z vězení, zjistí, že je zrazen a hledá pomstu. Na rozdíl od předchozích titulů Yakuza je Like a Dragon spíše tahová hra na hrdiny se schopnostmi, třídami, dungeony atd.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Cross-Gen Deluxe Bundle bude nabízen v srpnu, což znamená, že je hratelný na PS4 a PS5. Je to přepracovaný remake prvních dvou titulů Tony Hawk’s Pro Skater, ale obsahuje pohyby z pozdějších her, novou hudbu a nové skatery.

Přečti si  Sony potenciálně čelí bezpečnostnímu problému, jako další by mohl uniknout na internet God of War: Ragnarok

A konečně, Little Nightmares od Tarsier Studios na PS4 je 2,5D hororová plošinovka, kde mladá dívka jménem Six musí uniknout z děsivého místa zvaného The Maw.

Pokud náhodou nemáte přidanou nabídku z minulého měsíce, která obsahovala Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Man of Medan a Arcadegeddon, by tak byste tak měli učinit do 1. srpna.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno