Mnoho fanoušků id Software již odpočítává týdny do 14. května, kdy vyjde velmi očekávaná FPS hra Rage 2, na které spolupracují s Avalanche Studios. Zatímco asi všichni víme, co od této hry mlžeme očekávat, tak  nedávný rozhovor naznačuje, že Rage 2 by se mohlo několik měsíců po vydání značně změnit.

Režisér Tim Willits z id Software byl dotázán, zda hru po jejím spuštění čekají nějaké speciální eventy? Willits potvrdil, že i když je hra čistě singleplayerovým zážitkem, tak vývojáři mají v úmyslu občas přidávat aktivity prostřednictvím živých událostí, které rozšíří hru zejména hráčům připojeným k internetu. To vedlo k dalšímu dotazu, který se ptal na to zda by tyto rozšiřující události mohou nějak změnit Rage 2 “na zcela jinou hru” kupříkladu 6-7 měsíců po jejím vydání? Načež Willits odpověděl: ” Ano, takový je plán!

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Režisér ovšem uvedl, že hráči, kteří si budou chtít užít v původním stavu budou tuto možnost mít díky hraní offline, kdy se těmto aktualizacím vyhnou. Ovšem ti, kteří budou chtít mít mnohem více zážitků z Rage 2, tak pro ty má id Software a Avalanche Studios post-launch plán, který bude hru po vydání nadále obohacovat.

Willits také zdůraznil, že se nejedná o game-as-a-service, ale spíše jako následnou podporu titulu, který nebude následovat modely známé z Destiny, nebo The Division. Je to velmi dobrý a ojedinělý přístup ke hře, která je vydávána čistě jako singleplayerová.

Níže v novince se také můžete podívat na nejnovější gameplay preview od IGN.

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Rage 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno